Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elwira17

sklep z herbatą sypaną, kawą i porcelaną

Polecane posty

Gość elwira17

Co myślicie? warto by założyć? Byłabym pewna, że warto gdyby takiego punktu nie było w mieście, ale jest jeden, malutki. Miasto ok. 150 000. Ludzie chwalą, że fajnie i że mało czegoś takiego u nas, ale obawiam sie, że jak przyjdzie co do czego to ciężko będzie. Najlepiej byłoby w hipermarkecie ale tam podobno tysiąc złotych za metr za wynajem to raczej mnie nie stać. A w innym miejscu ryzykownie. Ale uwielbiam to, znam sie na tym...Jak to wygląda z Waszej strony. No i jeszcze ewentualnie chciałam dodać do tego zdrową żywność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko zalezy
od cen. takie rzeczy nie sa z reguly tanie. sama uwielbiam herbaty i chetnie w nie inwestuje, ale niestety na wiekszosc mnie nie stac..nawet raz na jakis czas. wszystko teraz drozeje i ciezko ludziom jest wydawac po kilkanascie zl na herbate czy kawe. kazdy patrzy aby ja kupic po cenie. gdby ludzie mili kase napewno chetnie by korzystali..moglabys nawet przy tym miec herbaciarnie. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwira17
herbaciarnia też mi się marzy, ale ze względów na to że są cholerne problemy z sanepidem i dostosowywaniem lokalu, to sie wstrzymam. Tym bardziej, że nie mam aż tylu funduszy. A ceny... właśnie, kosztuje z jednej strony sporo. Z drugiej, gdy kupisz 100 g herbaty sypanej masz ją na bardzo wiele razy, ona jest wydajna. Ale pomijając, to produkt wysokomarżowy więc myślałam o konkurencyjnych cenach. Nie zależy mi żeby zarabiać krocie, tylko tyle, żeby zrobić wszystkie opłaty i mieć troche dla siebie. Bardziej chciałabym to robić z pasji niż dla wielkich zysków. No ale przy naszych polskich zarobkach rzeczywiście trudno o mase klientów, dlatego mam wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwuniaaa
widziałam takie sklepy u mnie w łodzi ale nie ma tam dużo klientów.Jeżeli ktoś zarabia to raczej dużo czasu poświęca na pracę, wskakuje do hipermarketu, wrzuca artykuły, płaci kartą, wrzuca w auto i szybko pędzi dalej. A ci co mają czas to raczej nie będzie ich stać na kupno wysublimowanej herbaty smakowej albo kawy. Jeżeli o mnie chodzi to nie widzę tego dobrze. Bardziej widzę herbaciarnię, ludzie biegają po sklepach, po mieście i nie każdy ma ochotę siedzieć przy piwie albo pizza. Ładnie udekorowana herbaciarnia, wyciszona do posiedzenia i pogadania, jeszcze gazety to fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwira17
gdyby tylko nie ten walnięty sanepid. Nawet mały lokal musi mieć chyba z 5 pomieszczeń (socjalne, kuchnia, kuchnia brudna, magazyn suchy, mokry, lokal), żeby sprostać wymogom. Wiadomo, że jak ma sie kase to nie problem, ale słabo z zarobkami, żeby sobie odłożyć na taką knajpkę. No i drugi problem, lokalizacja, na tym sie wszystko opiera. Eh... człowiek traci zapał jak o tym wszystkim myśli. A może ktoś prowadzi herbaciarnie i daje rade? zapraszam do wypowiadania sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikeymm
Moim zdaniem jest to bardzo dobry pomysł. nalezy tylko odpowiednio zainwestowac w reklame. Sam zastanawiam sie nad takim sklepikiem. Ważne jest żeby dotrzeć do ludzi z informacja że coś takiego jest. pytanie tylko skad brac taka herbatę i kaweę oraz akcesoria. Moze macie jakies namiry na tego typu hurtownie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwira17
ja mam namiary, jak chcesz to podeśle Ci na maila, powiesz z jakiego jesteś miasta, albo chociaż województwa? pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwy
W naszym miasteczku są dwa sklepiki z kawą i herbatą i dobrze prosperują. Wyprowadzam się niedługo do miasta, gzie nie ma takiego sklepu. Zacznij elwiro17 od sklepiku, a później ... herbaciarnia i kawiarnia.... . Jeśli mogłabyś podać namiary na dystrybutorów kawy, herbaty to będę wdzięczna . ( woj. świętokrzyskie). serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwira17
powiem szczerze, że mam obawy czy to pójdzie... może gdybym miała lokal w dobrej okolicy to rzeczywiście ale w tym wypadku nie mam pewności, wiem że ten który jest klienci chwalą i sie trzyma w miare, raczej jest dochodowy, może nie mega ale ja bym z tego wyżyła. Problem w tym, że drugi taki punkt to już poważne ryzyko. Czas mija, kurcze musiałabym to otworzyć przed grudniem, żeby mi sie zwróciło bo w grudniu prezenty itd., da sie wtedy zarobić. Księgowość raczej dałoby rade samemu poprowadzić, dopiero przy lokalu może bym kogoś zatrudniła, ale lokal to już mega kłopoty z sanepidem i tak sie waham... ale z rynkiem pracy niewiesoło i naprawde wolałabym na swoim być. Ale zaczynać od kredytu to nie fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdas
Elwirko a może zamiast pisać chyba, domyślać się itd zadzwoń albo najlepiej przejdź się do sanepidu, zapytaj w supermarkecie ile kosztuje wynajem itd? Domyślaniem się do niczego nie dojdziesz :) i nie traktuj tego jako złośliwości,ja tez taka byłam... Tego nie zrobię bo chyba... tu chyba... itd. Nie marnuj czasu :) A jeżeli nie masz kasy i to Twoja pierwsza działalność zainteresuj się dotacjami z PUP albo UE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwira17
oczywiście masz rację Asdas. Miałam zabrać sie bardziej konkretnie ale mi wszyscy odradzali więc postanowiłam że po prostu to odłoże na później, popracuje w jakiejś firmie rok, coś odłoże, ale jak odłożyć jeśli mi wciąż proponują najniższą krajową, a jedyna praca płatna 1200 na rękę to monopol i użeranie sie z osiedlowymi menelami. Zła jestem na siebie bo już w lipcu miałam złożyć wniosek do pup o dotacje, mam nawet wszystkie wnioski. Co do hipermarketów, to po miesiącu dali mi odpowiedź na maila aby sie umówić na rozmowe osobiście i może rzeczywiście sie wybiore zamiast chodzić na rozmowy kwalifikacyjne. Napisałaś, że też taka byłaś - powiedz, jak jest teraz? prowadzisz swój biznes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie czekaj dziewczyno-ODWAGIII
Złóż te wnioski i do dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotkot
Jest taki sklep http://www.caffegaleria.pl ...co prawada nie kupiłam tam kawy tylko kaferietkę http://www.caffegaleria.pl/strona,menu,pol,glowna,2000,0,1946,zaparzacze_do_kawy,plus.html , ale z tego co widzę mają też kawy...Zamawiałam z Krakowa, więc ją odebrałam osobiście, sklep też jest z Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyjemy w czasach kiedy jesteśmy narażeni na wiele czynników środowiskowych. Jak z tym walczyć? Jak pomóc swojemu organizmowi na lepszą regeneracje, lepszą jakość życia. To proste, jedz zdrowo, uprawiaj sport, unikaj stresu! Jednak nie zawsze mamy czas na zastosowanie tych wskazówek.. Naturalne herbaty, oleje, zioła i przyprawy pomogą Ci utrzymać prawidłową harmonię życia. Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z ofertą: 1000 SMAKÓW ŚWIATA To bogactwo Twojej diety, rozkosz dla podniebienia, lepsza jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idb93
Polecam bardzo gorąco sklep ze zdrową żywnością sklepsmakosz.pl/, a w szczególności kawy i herbaty sklepsmakosz.pl/kawy-i-herbaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robik33
Profesjonalnie działa na pewno palarnia kawy Kawing - www.kawing.com.pl . Sprawna obsługa klienta, duży wybór mieszanek, także można dobrać coś pod swój smak i gust. Dla mnie bardzo dobrą kawą jest – 23, można ją u nich dostać za 23 zł/250g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam sklep www.kawadoekspresow.pl kawą, herbatą oraz akcesoriami najwyższej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdź sobie ofertę sklepu internetowego http://www.zielonykarmnik.pl/. Oni mają bardzo duży wybór kaw, herbat a nawet kakao. Dobre gatunkowe herbaty i kawy, w tym zielone kawy zachwycą ciebie. Możesz nawet kupić je komuś na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowaee
a korzystał ktoś z artykułów https://www.dolce-gusto.pl/accessories ? bez kawy nie wyobrażam sobie poranka. ale szukam też czegoś co będzie ładnie wyglądało jeśli postawię przed gośćmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gustavos
Mój sprawdzony od lat sklep z kawą to http://www.delizia.pl - zawsze byłem zadowolony z czasu realizacji oraz dat przydatności produktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×