Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ursx

Pomocy..Prosze

Polecane posty

Niedługo mam 18 lat.. Z tej okazji chce mamie kupic prezent, to nie tylko moje świeto ale także jej, w końcu ona leżała godzinami rodząc mnie i dzięki niej jestem na świecie. Chce jej podziękować za te lata opiekowaia sie mną i wporwadzania mnie w świat. Dlatego kupie kilka tekturowych pudełek ozdobynych w kształcie serca.. powkładam jedne w drugie.. tak żeby otwierała i otwierała.. no i właśnie tu sie kończy pomysł.. co wsadzić do środka? coś z czego bedzie sie cieszyc... do tego dostanie oczywiscie kosz kwiatow jeszcze..Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z imieniem? takiego czegoś jeszcze nie widziałam.. widziałam tylko literki. Pomysł bardzo fajny ale nie wiem czy bedzie szansa że go założy..to bardziej pamiątka. Chociaż pamiątka tu jest także na miejscu. Dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są jubilerzy, którzy sprowadzają lub sami grawerują całe imiona.. :) fajnie to wygląda naprawdę.. :) często się ostatnio z takimi mijam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliowa pipka
a moze łańcuszek z jakimś wisiorkiem, żeby mogła go nosic, bo głupio tak nosic czyjes imię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może ... coś innego z biżuterii? kolczyki? branzoletkę? ja mojej kupiłam rameczkę na zdjęcia i włożyłam moje zdjęcie z dzieciństwa z nią :) banał, ale ... popłakała się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzdroszcze twojej mamie ...
jestes super corka . tez bym tak chciala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciucholandka
hmm.. tak sadze ze cos z bizuterii. nie musi to byc cos praktycznego, moze to byc jedynie pamiatka ktorej nie musi zakladac. ale jesli chcesz praktycznie, kuo jej jak poprzedniczki radzily lancuszekz zawieszka= jakas ladna i elegancka a do tego praktyczna. wybierz cos :) gratuluje pomyslu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×