Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość derinne

W jakim wieku zaczęły się pojawiać u Was orgazmy?

Polecane posty

Gość derinne

W jakim wieku zaczęły się pojawiać u Was orgazmy? Pytanie raczej do kobiet. Pytam zupełnie serio, choć wiem, że na pewno mnóstwo dowcipnisiów się odezwie. Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja8686
ja nie pamietam, ale podobno onanizowalam sie jak mialam trzy latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ale one same się nie pojawiają :D nie przychodzą znikąd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem słowik
U mnie to zaczęło się w wieku 8 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orgazmy pojawiaja sie
wraz z nadejściem pierwszych mrozów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja8686
dlaczego uwazasz, ze nie przychodza z nikąd? mysle, ze conajmniej 50% wychodzi z przypadkowego pocierania sie w tamtych miejscach. Dopiero potem robimy to swiadomie, wiedząc, że mozemy zrobic sobie przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derinne
Do meaaa: wiem że się nie pojawiają znikąd:) Pytam o wiek bez względu na sposób "dojścia" - wiadomo, że u tych młodszych będzie to masturbacja (ale przecież nie zawsze orgazm się od razu pojawił, ale np. po kilku miesiącach lub latach). U starszych dziewczyn może to być sex z chlopakiem lub zupełnie inne sytuacje... (właśnie, jakie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja8686
myslisz, ze mozna sie masturbowac latami czekajac na pierwszy orgazm? chyba chodzilo ci o sex z partnerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozia
n W XXI wieku słownie: w dwudziestym pierwszym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuśkowa
Z partnerem w wieku 17 lat- raz na jakiś czas, teraz w wieku 19 lat mam je w 8 na 10 stosunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w wieku 12 lat Chciało mi się na lekcji siku a pani nie pusciła mnie do ubikacji mówiac ze za 10 min przerwa wiec siedziałam na krześle i zaciskałam nogi wiercąc się na krześle aż zrobiło mi się przyjemnie Potem powtorzyłam to w łózku i dostałam orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derinne
Do ja8686 No ja na przykład przez ok. rok masturbowalam się (najczesciej ocierając sie o poduszke lub kołdrę) i nie miałam orgazmów, a jedynie takie przyjemne uczucie (bardziej łaskotanie specyficzne w brzuchu). Dopiero pozniej pojawily sie orgazmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja8686
skoro to bylo jakos przyjemne, to ok. Myslalam, ze ktos na wszelką siłe probuje roznymi sposobami sie doprowadzic, podpatrzone na filmie, myslac, ze to sie stanie. ja nie pomoge, mi to przychodz latwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filomatka
14 lat (jeśli dobrze pamiętam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczona na maksa
U mnie po 50 !!!!!! ale na maksa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kliisia
u mnie to było jakoś na końcu podstawówki, jakieś 15 lat. Na początku nie za każdym razem, a jakoś koło 16 roku życia to już prawie zawsze :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oblech
19:54 orgazmy pojawiaja sie wraz z nadejściem pierwszych mrozów. buhahahahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po jakichś 4 czy 5 latach
współżyci. i o dziwo nie dostałam orgazmu z facetem na którym mi zależało a z takim, którgo totalnie olewałam i chciałam już z nim zerwać, bo mnie denerwował wszystkim. potem już dostawałam orgazmów za każdym razem i bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KuleKuleMule
Ja miałam od zawsze czyli od kiedy zaczęłam współżyć w wieku 17 lat. Teraz nie mam, bo mój facet ma małego i to mnie denerwuje strasznie :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×