Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aga_24

zdradziłam...

Polecane posty

rabarbar-bar-bar, jejku jacy czasem potraficie być krytyczni... ok, no to mądry człowieku, co mnie od koorev wyzywa, wyobraź sobie taką sytuacja że masz dziewczyne i punkt 1szy: dogadujecie sie w 100%, pomagacie sobie, wspieracie sie, w zdrowiu, w chorobie i wogóle... zdaje ci sie ze to twa 2ga połówka. i punk 2gi: no ale w łóżku to kłoda, a ty masz ogromny temperament i potrzebujesz długo, często i ostro ale twoja panna tak nie lubi i rozmawiasz, mówisz, tłumaczysz i nic, zupełnie nic... i co wtedy? rozstajesz sie? zważywszy na punkt 1szy??? ja nie umiem sie rozstać ale też nie umiem zrezygnować z samej siebie w łóżku czyli mocnego seksu. wiem że to koorestvo co robie tak jak piszesz ale tak już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabarbar-bar-bar
i tak koorva z ciebie Aga, ja swego zdania nie zmienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko, spróbuj porozmawiać raz jeszcze z Przemkiem o Twoich oczekiwaniach seksualnych. Twardo. I nie wciskaj kitu o tym, że jest Twoim najlepszym przyjacielem i nie chcesz go zranić. Przypadkowy sex zawsze może się wydać. Jeśli nic z rozmowy nie wyjdzie, masz 2 wyjścia honorowe: 1. przystosować się do Przemka 2. odejśc i znaleźć faceta, z którym dogadasz się i na płaszczyźnie łóżkowej, i poza. Masz TYLKO 24 lata, mloda jesteś. Natomiast nie zdradzaj więcej, to ohydne. Nie pisz, że \"bezczelnie się zapomniałaś i zdradziłaś\". Bezczelnie - owszem, ale nie \"zapomniałaś się\" tylko podjęłaś świadomą decyzję! \"chetnie bym weszla w jakis uklad ze mam swoj zwiazek i jest ok a na seks spotykam sie z kim innym w konspiracji\" - coś takiego NIE JEST OK. Popieram pierwszą wypowiedź Mało_stanowczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, odkurzono mój temat :-) dziekuje Energiczna Trzydziestolatko za wypowiedź... doskonale zdaje sobie sprawe że fair nie zrobiłam i nie robie no ale jakoś tak sie mi to wszystko poukładało... a szczerze mowiąc to mineło troche czasu odkąd to sie wydarzyło i co raz czesciej zaczynam rozważać tą drugą opcje o której napisałas, przestałam tak zupełnie bezkrytycznie patrzeć na mojego faceta i dostrzegam że on jest strasznie zapatrzony w siebie, nie dostrzegając przy tym że ktoś obok, ktoś inny może mieć inne zdanie czy inne potrzeby. czasem miłość nakłada ludziom klapki na oczy nie ma co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antheaa
no ku*wa dziewczyno wez sie j**bij w lep !!!! na miejscu tego twojego przemka kazalabym ci w**ierdalac i o!!! jak dla mnie jestes zwykla szmata!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej eeeejjj
ja jestem w identycznej niemalze sytuacji co Aga :) mam narzeczonego,ale spotykam sie od czasu do czasu z bylym,wiem ze dla niego jestem piekna i seksowna,rozstalismy sie przez glupote,gdyby mozna bylo cofnac czas pozwolilabym mu wrocic,a teraz jestem z kims innym..ale mniejsza o to :) spotkalam sie z P i pieprzylismy sie w nocy na klatce bloku obok mojego. W tym czasie moj narzeczony spal. Bylo cudownie.. i nie zaluje. Narzeczony daje mi wszystko to o czym mowila Autorka,ale seks z nim mi sie nie podoba. Za to z P. jest odlotowy.. :) popieram Autorke i zycze jej samych cudownych chwil z facetami ktorzy zaspokoja jej potrzeby. A teraz po mnie jedźcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiollka32
rozumiem Cię ,czasami tak jest że związek super a seks katastrofa ,ja wybrałam związek ,czy dobrze zrobiłam to nie wiem ,jesteśmy razem 13 lat ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziki B...
Zacznijmy sensu strikte nie zdradziłaś bo nie jesteś po słowie na zdradę patent mają tylko żonaci. ty tylko miałaś tzw. skok w bok i ze był bardzo udany to masz szczęście :) I powiem tak jak Ci facet nie odpowiada w łózko to się sto razy zastanów przed ślubem bo czasami po ostrej kłótni aby się pogodzić trzeba dobrze się popieprzyć. Taka prawda po 10 - 15 latach związku jedyne co was będzie godziło i łączyło to dobry sex :) Pozdrawiam :) Dziki B...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wina i kara
za Dzikim B... zastanow sie z czasem poczucie bycia nie fair, czy mysl ze sie wyda zaprowadzi Cie na kozetke u psychologa po co na co, lepiej zapobiegac niz leczyc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem potrzeby seksualne piszacych tutaj pan. ale nie moge zrozumiec dlaczego robia krzywde swoim partnerom i same skazuja sie na lozkowe katorgii? nie podoba sie to koncz z nim. jego trzymasz. marnujesz swoj potencjal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorenson
\" zdradziłam... poprostu bezczelnie sie zapomniałam i zdradziłam\" może za pierwszym razem można by było to tak tłumaczyć, co i tak jest żałosne, ale teraz to po prostu zachowujesz się jak szmata. daj namiary na swojego faceta, to go uświadomimy, z jaką k*rwą się związał. tekst, że on jest zapatrzony tylko w siebie idealnie pasuje do ciebie. idź pod jakąś lampę, gdzie będziesz mogła się pie*dolić z każdym, kto będzie chciał cię zerżnąć na ostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×