Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Margotka5000

Ja nie potrafie juz przebaczyc

Polecane posty

Gość Margotka5000

Bylam z moim eks przez 4 lata, Byly wzloty i upadki miedzy nami, ale postanowilam z nim zamieszkac, on mnie o to prosil.Takie tam swoje tajemnice to zawsze mial, komorka jego nigdy nie lezala tak sobie na stole.Potem jak mieszkalismy razem, mial tam jakies panienki na boku, mowil ze nigy z nimi nie sypial, ze one to dobre sa na imprezy.Klocilismy sie wiele razy,poczym ja sie od niego po roku wyprowadzilam.Teraz zjawil sie po roku znow w moim zyciu, mowil jak to on mnie bardzo kocha, i ze my nalezymy do siebie.Ja znowu mu uwierzylam i robilam plany na przyszlosc.Teraz go znowu moja kolezanka ze stara znajoma na miescie widziala.On zaprzeczal do dzisiaj ze nie mial z nia wogole kontaktu.Wyrzucilam go z mojego mieszkania. Mysle ze slusznie postapilam, bo troche mnie sumienie gryzie, bo w klotni powiedzialam mu pare brzydkich slow.Ja nie potrafie mu zaufac, i mysle ze tez nie wybaczyc.Tyle razy... a ja idiotka ciagle mu wierze, dlaczego.Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ms.mn
musisz być konsekwentna, boli jak cholera, ale pewne rzeczy należy doprowadzić do końca. i nie wierz facetom, znajdą tysiąc wymówek, byle dobrze na tym wyjść. trzymam kciuki, dasz radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak mozesz mu jeszcze wierzyc :( mnie jak ktos juz raz zrani,to nie wierze,ze sie zmieni :( zapomnij i zerwij wszelki kontakt nie boli cie to ,ze ma tyle tych kolezanek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele...
Każdemu może się noga powinąc i każdy zasługuje na szansę. Ale podac rękę można tylko raz. Skoro kolejny raz ktoś nas zawodzi należy powiedziec mu "żegnaj na zawsze". Choc nie jest to niestety łatwe :( Wiem coś o tym :( Głowa do góry! Będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×