Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezrobootnaaa

niezgloszenie sie do urzedu pracy-pomozcie!

Polecane posty

Gość bezrobootnaaa

jestem juz jakis czas bezrobotna- zarejestrowalam sie w UP nie pobieram zasilku, szukam sensownej pracy na wlasna reke, pech chcial ze wyjechalam za granice na kilka dni i w tym czasie dostalam wezwanie do UP w sprawie pracy.nie dotarlam na czas mam siedem dni na zgloszenie sie i wytlumaczenie. ze wzgledu na drogie leczenie bardzo zalezy mi na utrzymaniu ubezpieczenie dopoki nie znajde pracy. macie jakies doswiadczenia z podobnej sytuacji czy mozna dostarczyc do urzedu jakies zwolnienie czy wystarczy sie pokajac i jakos wytlumaczyc. prosze o pomoc i powazne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej dostarcz zwolnienie. Kiedyś kajanie wystarczało, ale teraz urzędnicy bardziej przestrzegaja przepisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej załatw sobie zwolnienie lekarskie, ale tez sie moga czepiac, bo za późno je dostarczysz, ale możesz coś ściemnić, że nie miałaś komu dać zeby doreczył to zwolnienie. mozesz też iść i powiedziec co i jak (prawde) i liczyć na zrozumienie swoja droga to moglas isc tak wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez miala ostatnio taka sytuacje zle sie czulam i nie moglam isc sie odchaczyc mimo ze jestem w ciazy musalam dac zwolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobootnaaa
dziekuje za pomoc ale napiszcie od jakiego lekarza ma to byc zwolnienie tak zeby sie nie czepiali? lepiej od specjalisty czy zwykla grypa wystarczy?denerwuje sie jak diabli, to zwolnienie to rozumiem ma byc L4? swoja droga zaproszenie do UP dzieki naszej wspanialej poczcie dostarczono mi po 14 dniach od wyslania dzien przed wstawiennictwem. ja rozumiem ze mam miec pelna gotowosc do pracy ale troche to dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwolnienie od zwyklego lekarza nie mus byc l4 tylko niech lekarz ci napiszez e tego dnia nie moglas wychodzic z domu z powodu grypy jeslitowej czy cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczkaaaa
ja raz zapomniałam i jak przyszłam to napisałam im na kartce że zapomniałam i nikt ode mnie żadnego zwolnienia lekarskiego nie wołał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona limuzynkaa123
teraz zmeiniły sie przepisy, byłam ostatnio na szkoleniu z urzedu pracy i tam mowiła kobieta ktora praucuje ze teraz zowlnienia trzeba dostarczac na L4 a to szkolenie bylo w maju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×