Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zrozpaczona25

zmalały mi piersi......................

Polecane posty

😴 przeczytaj to co napisalas a potem napisz to jeszcze raz w formie zrozumialej dla reszty ludzkosci :) pamietaj - nawet w Tesco musisz umiec sie poprawnie podpisac na liscie plac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mój drogi pracuje w międzynarodowej korporacji kosmetycznej i nie interesuje mnie czy w to wierzysz bo wiesz ludzka zawiść nie ma końca, ale jeśli chcesz moge Ci zaltwic prace przy sortowaniu smieci zeby podniosło sie troszkę twoje poczucie własnej wartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e, za wysokie progi jak na mnie takie sortowanie smieci a tak na marginesie - bycie konsultanka Avonu to nie jest wstyd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu ... tak mi przysralas, ze az nie wiem co odpowiedziec i w sromocie oddalam sie z poczuciem wielkiej przegranej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i własnie to jest ludzka zawic miedzynarodowa korporacja kosmetyczna wysokie stanowisko i swietna kasa tego zniesc juz nie mozecie wiec tu wlasnie wychodzi ta wielka zawisc i zaraz trzeba wysmiac i upodlic bo mi sie udalo a wam nie, nie mam ochot tracic czasu na takich idjotow zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka pozycz tej lasce z tematu na chirurga i po sprawie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brumka - nie doluj sie, jak juz bede mial te fuche przy sortowaniu to Cie gdzies wkrece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej by zrobiły jakby wcale dzieci nie miały:classic_cool: Ja moge dorzucić 2 grosze na składkę dla autorki na implanty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zniknela, bo ja pochlaniaja obowiazki na wysokim miedzynarodowym stanowisku budzacym zawisc miedzynarodowa kosmetyczna chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce czarna xwke
Niezapominajka poczytasz troche te forum (chociaż już to pewnie robiłaś) i chyba widać że jest tu taka grupa ludzi którzy za cel swojego życia obrali sobie obrażanie i kpienie z innych. Taki z ciebie Ajron men jak z Niezapominajki konsultatnka Ajwonu :) Kolejny przyklad to gietki maniek dzieciak 15 lat mysli że mu wąsy zaczeły rosnąc to juz może siedzieć na forum erotycznym i jeszcze zeby sobą coś reprezentował, ale to już kwestia wychowania i charakteru, którego mamy brak w tych przypadkach. Powiecie mi wyluzuj heheh. Jestem wyluzowany ale takiego prostactwa i hamstwa nie sposób nie skomentować. Wstydzcie sie zakompleksine smarki jeden z drugim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×