Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zrozpaczona25

zmalały mi piersi......................

Polecane posty

Gość chce czarna xwke
wiem jak sie pisze ale c nie wbiło zresztą chooj w to :) poprostu nie pajacujcie bo to załosne nie żebym moralizował ale cwaniczki bezkarni jesteście bo internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce czarna xwke
ciekawe czy na codzien do ludzi jesteście tacy mili jak tak to lazicie z obitymy ryjkami :) jedne krzywe zabki i 40 kilo i 150 cm wzrostu cherlaczki i pewnie jestescie z tego samego miasta i łoicie sie dupke na zmiane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ja w realu mam 16 lat, 155 cm wzrostu, szczurza klate i bryle jak denka od butelek po alpadze i tata wchodzi mi do wanny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce czarna xwke
dawaj brum brum brum urozmaic nasz konwersacje poezją :D sławnego lesmiana zarzuć tylko nie powtarzaj kawłków. Tata ci wchodzi do wanny i fajnie miec takiego tate :) ale sciagasz denka przed akcja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce czarna xwke
a masz piersi na plecach gietki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce czarna xwke
ajron a tata przychodzi w nocy czy lubi tylko w wannie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce czarna xwke
kurde a myslalem ze wrzuce monete i bedzie miło może nawet odrobina rozmatyzmu sie wkradnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ajron a tata przychodzi w nocy czy lubi tylko w wannie ?" UWAGA!!!! masturbator w pobliżu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce czarna xwke nie wyrosły :o Ajron no chodzi się na siłkę chodzi :classic_cool: Doyebałem ostatnio sztangą 12 kg na klatę 14 razy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i ja zaczne cwiczyc? ostatnio mame kazala mi isc po ziemniaki do piwnicy i nie dalem rady ich uniesc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:d bedziesz mi Maniek zwracał za te tapete :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce czarna xwke
przeciez to tobie tata wchodzi do wanny wiec pytam czy w nocy tez ci sie wpieprza do lozka :D i pewnie dlatego taki jestes odreagowujesz na forum :) ale przeciez nie jestes sam :) pomożemy ci ale musisz dac sobie pomóc. Widze wogóle że wszedlismy na drażnilwy temat dla ajronka pewnie jeszcze dupsko cie boli i nerwowy taki jestes :) meliske zażyj i wrzuc lesmiana :) ehh pewnie nie możesz sie doczekac kolejnej kąpieli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory xywka, ale choojem wieje z twoich tekstow, podrosnij, popraw sie, troszke podpakuj i wroc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v33 zwrócę ci na tapetę a potem powiesz: bedziesz bulił chooju :o chce czarna xwke tzyztki mamy miałeś oglądać 🖐️ Ajron noo w fierzofcó :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce czarna xwke
z moich wieje choojem stary to wejdz na każdy topic i zobacz co ty wypisujesz ??????? Tupet to ty masz nie ma co :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce czarna xwke
nie mam taty ja wyszedlem z piany morskiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×