Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nie ufna i tyle

jestem zazdrosna o byłe mojego ukochanego.....

Polecane posty

Gość nie popelnie bledu
kobietki ja tez kiedys bylam tak zazdrosna i niestety przez moja zazdrość i podejrzenia straciłam ukochanego. :( Ciągle wypominałam mu jego byłe, jak tylko widziała ja na mieście to w pierwszej kolejności swoja złość wyładowywałam na nim. Jak go nie było przymnie to dzwoniłam do niego aby sprawdzić czy jest w pracy czy przypadkiem sie z nia nie spotkał. Teraz wiem że zle robiłam bo przez moje zachowanie on nabrał dystansu do mojej osoby jak juz uświadomiłam sobie ze jest tylko mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcja wieczoru41
Troche dorośniesz to zmądrzejesz. Ja nie jestem zazdrosna o przeszłość ale mój facet który jest sporo młodszy ode mnie - tak. Nie moge tego zrozumieć, ale myślę że z wiekiem mu przejdzie. Przeczytaj sobie mój temat " ale dałam dowód miłości, facet był zachwycony" " jaką akcję miałam przez tą jego zazdrość - jak z harlequinu :D:D On mnie jednak nie zadręcza pytaniami i awanturami ale temat przeszłości musielismy zamknąć, tez nie chciał oglądać moich zdjęć z byłymi, wywiozłam je do rodziców, żeby mu nigdy w ręce nie wpadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie popelnie bledu
perelka2711 pamiętaj o jednym że ja omal nie straciłam już mojego aktualnego męża....., drugi raz tego błędu nie po pełnię że będę tak walczyć z jego przeszłością. Zastanów się czy warto jest się tak nakręcać jeśli nie masz dowodów na to że myśli o ex :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×