Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Cześć Dziewczynki! Już myślałam, że się nie doczytam do końca, próbuję już od dwóch tygodni w każdej wolnej chwili. I obiecuję już tak się nie opuszczać :( Jejku, tyle tematów ciekawych tyle informacji, nie wyrabiam z przetworzeniem. Witam również nowe kwietnióweczki. Dołączam do grona ciężarnych, których nic nie boli ( o ile takie są ) Jak na razie wszystko przechodzę świetnie, nic mi nie puchnie, nie wiem co to skurcze (to ma boleć?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby nie było, że jest u mnie tak idealnie, to czasem piecze mnie zgaga i męczy wchodzenie po schodach. W poniedziałek jedziemy na ujastek na usg, już się nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się mamusie z Wami:) boże niech ta moja córka już idzie do szkoły,bo normalnie masakra takie mam zaległości w czytaniu:o Legally trzymaj się i odpoczywaj,żeby Bartuś nie miał ochoty wychodzić szybciej:) współczuje tym mamusią które muszą leżeć,ale czego się nie robi dla maluszka🌼 mnie wieczorami prócz zgagi nic nie dolega,oby tak dalej:D dziewczyny są jakieś domowe sposoby na zgagę,po których przechodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jeszcze raz dziekuje dziewczynki:) Mróweczki ja mam nast wizyte 10.. tzn mam isc pierw na USG i potem razem z USG isc do mojej gin do gabinetu..obejrzy USG i zbada mnie. Najwazniejsze to to,że nie mamy żadnego rozwarcia..jak narazie:) Mój luby musi mnie jutro w jakies gazetki zaopatrzec;) heheh.. Do tego mam jakis lekki stan zapalny w pochwie:( Gin przepisala mi jakies globulki...ehh:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aaaa mam 9 kg na plusie... moja aktualna waga to ok 68 kg:D.... obwód brzuszka sie powiekszyl przez ost tydz- 97 cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy są wśród nas dziewczyny, które w ogóle nie mają siary?? I czy jej brak to normalna sprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peggy81,ja też nie mam siary!a myślałam że tylko ja odbiegam od normy:)ufffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze Legally że Ty też masz pytanka do styczniówek:D kiedyś któraś pisała o tej maskotce i jestem ciekawa czy zdała egzamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczy. Ale dzisiaj naskrobałyście :) Lilka ja też juz po tygodniu na diecie straciłam 1 kg i póki co na tym stanęło. Legally teraz musisz bardzo na siebie bardzo uważać? A ile ma ta Twoja szyjka teraz? U mnie w tej chwili to 10 kg na plusie i chyba nie jest tak źle jak na bliźniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale produkujecie...:):):) SYLA ja na zgage pije mleczko....(w strasznych ilosciach ale mi przynosi ulge)wiec moje dziecko chyba bedzie strasznie zarosniete bo mam zgage CODZIENNIE...:( LEGGALY buziaki dla Ciebie trzymajcie sie zBartusiem CIEPLUTENKO...wszytko bedzie dobrze tylko musisz duzo LEŻEC!!!:):):)Trzymam kciuki;)------->MRÓWECZKI...ANGELA...DLA WAS TEZ buziole...BEDZIE DOBRZE:) ja ide teraz z mezusiem polezec troszke...strasznie mnie spanko bierze...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domowych sposobow poza mlekiem ktore u mnie nie dziala na zgage nie `znam... ja biore Rennie i przechodzi.. :) Legally czyli mamy dzien po dniu wizyty.. :) rozwarcia nie mam ale szyjka byla rozpulchniona u mnie wiec to chyba tez nie za dobrze.. ehh.. juz nie dlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do SIARY to ze mnie sie leje strasznie!!!Juz mam dosc wszystko poplamione przez dzien mam wkładki do biustonosza ale SPIE BEZ i pizamka wiecznie poplamiona...pozatym czsem w nocy sie budze...i cała mokra....:(:(:( GOSIAN to faktycznie malutko przytyłas jak na blizniaki....:)GRATULUJE:)swoja droga CIEKAWA JESTEM STRASZNIE Jaki masz BRZUSIO.....z dwójeczka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, ja mam jednego dzieciaczka i 11+,ale teraz od 30.12 do 27.01 przytyłam tylko 1kg,oby tak dalej:D dzięki Maja dzisiaj wieczorkiem spróbuje,może mi minie;)mnie od jakiegoś tygodnia dopiero męczy,więc współczuje tym które mają od samego początku:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Maju. Co do brzuszka to właśnie specjalnie go zmierzyłam no i cóż te kg są w brzuchu bo 114 cm. Jak leżę to mam wrażenie, że mnie przygniecie :) Z mniejszym brzuchem szłam do porodu, a przytyłam wtedy 21 kg tyle tylko, że byłam strasznie popuchnięta bo to było akurat lato i przez pierwszy tydzień straciłam 13 kg, przez kolejne 2 tygodnie jeszcze 5 kg, a 3 zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez siary jeszcze nie mam.. ale jakos nie specjalnie sie martwie.. bo to ile mleczka bedziemy mialy po porodzie zalezy tylko i wylacznie od nas :) teraz sobie przypomnialam ze ktoras z was pisala o malych sutkach.. ja tak mialam przy corci - przekopane... po porodzie dowiedzialam sie ze jak sie ma male sutki to sie powinno sie masowac je od polowy ciazy pod przysznicem szorstka gabka i jakas sie je wyciaga ale nie wiem dokladnie o co chodzi moze poszukaj na necie co robic, bo potem tylko i maluszkowi i mamie ciezko... Dzieki Maju za wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta3012.45
Jestem w 29 tc. i ciepie od tygodnia na rozchodzenie sie pojenia lonowego - czy wy tez w podobnym terminie porodu, macie podobny problem? Wiem ze to za wczesnie i sie martwie. Czy istnieje szansa ze sie przemczylam w rpacy a teraz gdy poleze jakis czas to sprawa sie uspokoi i ból minie? Czy jak juz zaczelo to wraz ze wzrostem brzucha bedzie bolalo bardziej aż do porodu? Na razie przejscie do lazienki jest koszmarem. Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O małych sutkach było kiedys w programie Mamo to ja na Tvn Style i tam kobieta mówiła aby je wziąć między palec wskazujący a kciuk i naciągać w prawo i w lewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam małe sutki,ale nie wyobrażam sobie wyciągania ich:/ Siary też nie mam,co mnie bardzo cieszy:) dzis przyniosłam sobie wagę od kuzyna i mam 10 +. Czy Wy też macie problem z dłuższym staniem ? Bo mi od razu brzuch twrdnie i jest strasznie ciężki,to samo mam jak chwile posiedzę. Boje się,że coś jest nie tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja mam małe sutki córcię karmiłam rok u mnie nie miało to znaczenia. Legally ile dokładnie ma twoja szyjka? w karcie przebiegu ciąży gin napewno zapisała. Nie martw się będzie dobrze, bliżej jak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Martuś własnie patrze w karte ciązy i nie mam nigdzie zapisane:( ale zapisywała babka w karcie i chyba o ile dobrze pamietam ok 20 mm:( jakos tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kijaki ja mam tak.. stoje dłuzej lub siedze brzuszek twardnieje staje sie ciezki i czaesto czuje jakies napiecie u góry brzucha... dop jak sie poloze to ustepuje. A mi wycieka siara jak przycisne sutek reka lub nieswiadomie np w nocy..tak sama z siebie za bardzo nie leci.. no chyba ze moj luby sie pobawi moimi piersiami heh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Znalazłam!!! mam wpisane jednak nie 2 mm.. tylko 1,6 mm:( patrze w internecie i chyba niepotrzebnie sie nakrecam.. znalzłam taki post: "Moja przyjaciółka właśnie trafiła do szpitala z powodu skracającej się szyjki (też jest w 31 tygodniu). Szyjka ma 15 minimetrów, choć czop śluzowy się trzyma. Jest podłączana co 3 godziny do KTG (nawet w nocy ją budzą), bo skurcze mogą być niebezpieczne. Dzidzia waży teraz 2,300 więc w razie porodu powinna byc dosyć silna, ale zawsze lepiej jak urodzi sie w terminie wiec trzeba leżeć i tego nie lekceważyć! Trzymam kciuki za twoje maleństwo smile" Mam nadzieje,ze u nas wszystko skończy sie dobrze... a ja się tylko niepotrzebnie nakręcam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally nie jest tak najgorzej z Twoją szyjką, ale uważać musisz bardzo no i niestety, ale Twój luby musi zaprzestać zabawy cycuchamy bo może zaszkodzić wywołując skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Miało być 16 mm...jejku ja jestem naprawde jakaś mega rozkojarzona w tej ciązy;) Jak nie rozkojarzenie to skleroza... dzisiaj byłam w banku( przyzwiózł mnie mój luby ledwo doszłam tak mi brzuszek twardniał:( spłacic wczesniej kredyt by miec to z głowy jak przyjdzie maluszek...i beda inne wydatki.. babka do mnie cos mówi..a ja do niej żeby powtórzyła bo ja nie rozumiem:D A mówiła podstawowe rzeczy.. ehh..już niedługo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana właśnie napisałam, że nie jest najgorzej, ale jsak doczytałam to za dobrze też nie jest. Ja od kilku tygodni mam 15 mm i mam nadzieję, że teraz jak pojadę dalej tak jest a nie mniej. Też nie mam rozwarcia i poza tym, że jest krótka to wszystko trzyma i oby tak zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to może też mi się skraca:( Dobrze,ze mam wizytę we wtorek,bo zaczynam się martwić:( Ale dobrze Marta napisała,teraz to już bliżej niż dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gosian myszko..u Ciebie bliżniaczki i one zawsze bardziej napierają niz jeden dzidek...i przewaznie rozwiazanie w 35-37 tc juz ciazy bliznieczej- to dobre rozwiązanie i terminowe.. gdzieś czytałam o tym, w necie:) Ehh mama nadz,ze bedzie wszystko dobrze,trzeba się tylko mycha oszczedzac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kijaki na spokojnie.. nie nakręcaj się.. brzusio twardnieje w wiekszej ciązy juz chyba 90% kobiet cięzarnych i chyba nie ma związku ze skracająca się szyjką.Na spokojnie wszystko dziewczynki musi być dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola.76
część dziewczyny to mój debiut na tym forum czy można się z wami dzielić problemami związanymi z ciąża i prosić o porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to chyba nie jest kwestia ilości dzieci tylko mojej "urody" z synkiem przechodziłam dokładnie to samo i w tym samym czasie a też praktycznie od początku leżałam, a mimo to szyjka się skracała, ale to, że się skraca to przez skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×