Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Witam!!!! Kurcze nie mogłam się dzisiaj dostać na kaffe... nawet w \"obserwowanych tematach\" nie miałam naszego topiku i jakieś problemy... nie wiem od czego... wiec szukałam sobie zajęcia i znalazłam... składałam z tatą stół i krzesła bo kupił takie ładne z drewienka... A do tego miałam dziś jeszcze księdza... Mój niebawem mąż dziś o 5 rano pojechał do Kołobrzegu i wraca dopiero w niedziele wiec dalej sama. Jeszcze nie stresuję się TYM dniem ale od poniedziałku pewnie się zacznie ;] Jutro segregacja ciuszków. Widziałam że temat priv strasznie oburzył co niektóre panie, no cóż każdy ma prawo mieć swoje zdanie, a forum jest od tego żeby je wyrażać. Ale ja jestem za prywatnym... i tak ogólnie jak ktoś nazwał \" koło różańcowe\" składające się ze stałych, regularnych piszących Nas jest teraz tutaj na ogólnodostępnym forum. Faktycznie, może i pomagamy innym kobietkom które się nie udzielają... Ale też jesteśmy tzw. dobrą pożywką dla tych którzy uważają że mamy coś z głową bo mówimy na nasze dzieciątka fasolki, bąble... i inne określenia. A ich to śmieszy i nas besztają... a po co mają to robić? ;] Co do wzdęć też je mam... ;/ i też wieczorami... za dnia zaparcia mnie męczą... Maluszek się pręży w brzuszku ;] Apetyt? Mam jak wilk... jadłabym i jadła... A potem skutki widać na wadze ;] głupie sny też mam ;] co tam jeszcze... Mam ochotę wyruszyć już na zakupy dla maluszka ale już ich termin mamy wiec nie wariuje... a poza tym za oknem mimo słońca mróz... wiec postanowiłam że nie wystawiam nosa na dwór no może troszkę na balkon ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zasmarkana a jak u ciebie ze zdrowkiem?? fajnie, ze chociaz na kilka dni pojawil sie "przyszly malzonek" :) no zalogowalam sie na tym forum tylko ono ciagle jest testowe... Angelka jest potrzebna bo ona jest adminem :) fajnie sie rozkrecimy tam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikolajamamo mam podobny śpiworek tylko różowy i ze stópkami:) a czy potrzebujemy jakiś szaliczek? Co do apetytu to mnie jakiś miesiąc temu opuścił o dziwo i jem teraz stosunkowo mało Wesolutka gratuluje rocznicy i fajnie, że dzieciaczek zdrowo rośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle że szaliczek bedzie zbedny, ewentualnie pieluszką przykryję szyjkę, kupilam cieplejsza czapeczkę na wszelki wypadek.a czemu ja nie dostalam linka do forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuje wesolutka, zdrówko dopisuje i oby tak dalej aż do porodu i dłuugo dłuugo po. I tego samego życzę Tobie i wszystkim mamuniom ;D No to teraz trzeba czekać na Angelikę ;] Dobrze że powstanie priv ;] będzie swobodniej chociaż teraz też jest ;] Mój się śmieje że dla mnie dzień bez kwietniówek to dzień stracony ;] No fajnie że się pojawił chociaż na te kilka dni... ale znowu pojechał no i 16 lutego znowu jedzie na 3-4 dni i dopiero potem zakupy dla malucha i przeprowadzka... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarejestrowalam sie, napisalam dwa posty i juz pozniej nie moglam wejsc na niego... :( Angelka gdzie jestes?? moj luby zawziecie maluje nasza sypialnie :) fajnie juz nie moge sie doczekac efektu u kiedy w kocnu bedziemy mogli tam poustawiac juz rzeczy, ale najpierw nowy materac dla nas i komoda na rzeczy dla dziecka. w czwartek za tydzien jedziemy z mama na kontrole do lekarza do wawy i przy okazji pewnie do ikei zajedziemy, jesli tutaj nie uda sie nam kupic czegos fajnego i niedrogiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolutka ja już nie mogę się doczekać dnia w którym będę układała sobie wszystko w nowym mieszkanku ;] Kurcze mam ochotę na coś, tylko nie wiem na co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem priv załozony wesolutka ten testowy skasowałam bo on jest tylkona tydzien i załozyłam stały przepraszam ze musiałam skasowac twoje posciki mam nadzieje ze sienie gniewasz juz ci wysłałam drugiego maila zaraz wszystkim dziewczynkom ktore wysłały na nasza poczte mailika ze chca na priv wysle linka trzeba sie tam zarejestrowac i wtedy dopiero zamknac profil na taki tylko dle zarejestrowanych ponawiam prosbe do tych ktore jeszcze tego nie zrobiły a maja chec uczestniczyc w privie zeby wysłały na nasza skrzyneczke mailika ze chca i dostana namiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam ochote wyciac sobie przelyk, bo zgaga mnie pali :O a juz dzis bralam reni nie chce za czesto tego brac. zjadlabym cos ale wiem ze nie pomoze a moze pogorszyc. wczoraj na wieczor wsunelam jablko i zaczelo mnie palic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesolutka, mleko... napij sie mleka, zjedz płatki... mi przechodziła... i jak narazie nie wraca... Nie mogę zalogować się na swoja skrzynkę bo jakiś błąd jest... Angelika wyślij mi proszę namiary na Olcia1723wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajamamo bardzo fajny ten śpiworek:) A powiedzcie mi dziewczyny czy kupujecie maluchom na poczatek półśpioszki? Ja sie nad nimi zastanawiam,ale niewiem czy na początek będą dobre,bo czy np nie będą uciskać dziecka w pępuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela ja wysłałam maila i nie dostałam żadnych namiarów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wesolutka ja po bananie to dopiero mam zgagę:( Ale miejmy nadzieję,ze Tobie to nie grozi:) U mnie na zgage pomaga tylko rennie,bo mleka pić nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasmarkana podaj maila jeszcze raz bo w tamtym był blad i mi odbiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nic nie mam ;] ale zapomniałam wstawic małpę ... miało byc Olcia1723@wp.pl.. chyba że sama wstawiłas ;p upsss... gapa ze mnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze kafe jakos bardziej przejrzyste dla mnie jest i łatwiej sie tu poruszac niż na tamtym forum :( i szkoda tych wszystkich stron które tu naprodukowałyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikolajamamo przyzwyczaisz sie. ja rok temu tez na poczatku nie moglam sie przystosowac i zawziecie twierdzilam ze zostane na cafe, ale jednak przekonalam sie. mam nadzieje ze gdy bedzie forum zamkniete to bedzie wszystko inaczej i chocby zdjecie bedzie mozna wkleic wieksze ;) a po bananie jak byla zgaga tak jest :O moj blad...chyba jendak wezme ten rennie przynajmniej na chwile mi ulzy, bo tak to od rana mam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie żegnam, oczy mi się juz zamykają. Do jutra:) Angela ja też poprosze o linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kijaki nie mam twojego maila musisz do mnie napisac lub na nasza skrzynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zgaga po mleku wraca ze zdwojona sila.. COs mnie w klatce piersiowej kluje ze oddechu glebszego wziasc nie moge... niech ta ciaza sie juz skonczy bo ja sie tu rozsypie niedlugo... Ja mam dwie pary polspiochow - w sensie takie dresiki mam bluzeczka + polspioszki.. O pepuszek sie nie martwie bo u corci po tygodniu odpadl.. Przegladnelam ciuszki i chyba wszystko mam... hmm ciezko mi w to uwierzyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam mnostwo bodziakow z krotkim i z dlugim rekawem spiochów moze z 5 par pajacyki ze 3, mam nadzieje ze bedzie cieplo i nie bede musiala kupowac nic cieplejszego, mam tez chyba z 10 kaftanikow. ja juz tez mam dosyc ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka pewnie macie w nosie co myslę na ten temat ale wam napiszę uważam ze priv to nnaprawde świetny pomysł (mam akurat trochę doświadczenia w tym temacie). Czytam was regularnie ale nie pisze bo swiadomosc ze każdy może przeczytać moje żale mi nie bardzo pasuję. Oczywiście same ciążowe problemy nie są żadnym powodem do wstydu, ale na prywatnym forum można naprawde dzielić sie każdym problemem. I wcale nie trzeba byc nieudacznikiem (jak to ktoś sugerował), bo mniejsze czy większe zmartwienia ma każdy, a takie internetowe kolezanki pomogą dużo bardziej. Każda jest z innego miasta, środowiska, w różnym wieku, z różnym życiowym doświadczeniem, każda ma inne poglądy. A znajomi z reala są oczywiście niezbędni ale zawsze bardziej stronniczy lub z innych powodów nie doradzą tak dobrze jak znajomi na forum. Oczywiście jest ryzyko dużo mniejszej aktywności na priv, ale to już będzie zależało od was. Życzę wam jak najlepiej, chodziaż miło mi było was czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja sie zarejestrowałam i czekam na aktywacje konta ale jeszcze nic nie dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj ładniejsza szata graficzna ;D Tak przyjemniej... tam myślę się odnajdziemy... ale ja będę zagladała tutaj jeszcze też ;] Ciągnie mnie coś w pachwinach... i jakoś dziwnie bolą plecy... i tak mnie coś kłuje w podbrzuszu... jakby mnie ktoś co jakiś czas jakimś szpikulcem dziobał... Boli.. .ała... Mróweczki ja też jestem za by ten czas leciał szybciej... bo powoli zaczynam sie rozsypywać.. mam nadzieje że nie rozsypie się do wesela ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×