Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zzzzuza

Ciezka sprawa.. bol podaczas stosunku ?!

Polecane posty

Gość Zzzzuza

Nie jestem super doswiadczona w tych sprawach lecz raczej poczatkujaca ale od pierwszego razu do teraz odczuwam bol podczas wejscia czlonka do pochwy, czasami jest on tak wielki ze uniemozliwia jaki kolwiek kontakt seksualny... Gdy bylam mała mialam opeeracja na refluks cewkowo-moczowy, ginekolog powiedziala mi ze mam nie wielkie zrosty wewnatrz ale to nic takiego...i nic wiecej nie dodała a z wlasnej glupoty nie wglebilam sie w ta sprawe... Czekam na kolejna wizyte i wiem ze musze porozmawiam wpierw z nia ale szukam narazie jakiej kolwiek porady czy czegos... bo niepokoi mnie to bardzo i nie powiem utrudnia zycie sekusalne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzzzuza
od 1 razu, trwa caly czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzzzuza
....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest
refluks cewkowo-moczowy??? pierwsze słysze o czymś takim i nawet na google nie ma czegoś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba871019
ja też tak miałam ale później doszłam do wniosku że to ze stresu. Przestałam się tak bardzo wszystkim przejmowac i ból minoł:) teraz jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza, pierwsz pytanie jest następujące - czy jesteś podnicona jak w Ciebie wchodzi i czy jesteś mokra? Bo jeśli nie, to nie ma co się dziwić, tym bardziej, że jeśli za pierwszym razem czułaś ból to teraz dochodzi stres... Nie myśl o tym, dłuższa gra wstępna, jakaś minetka i powinno pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×