Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monika_18

ZASKOCZENIE - brak jakiegokolwiek bólu po odbyciu pierwszego stosunku

Polecane posty

Gość monika_18

Witam wszystkich bardzo serdecznie i juz z gory dziekuje za wszystkie opinie i odpowiedzi. Otoz mam 18scie lat i calkiem nedawno zdecydowalam sie na wspolzycie z moim chlopakiem. Kocham go i uznalam, ze to odpowiedni mezczyzna. Ale nie w tym "problem". Moj M. doskonale wiedzial, ze bedzie to moj pierwszy raz, troche sie denerwowalam. Balam sie bolu zwiazanego z przebiciem blony dziewiczej, bo tyle sie o tym mowi. Slyszalam, ze czasami pekniecie blony moze spowodowac uzywanie tamponow, ale ja takowych nie uzywam... A mnie nic kompletnie nie bolalo, nic!!! Poza tym zero krwawienia... Czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to normalne
wlasnie jest tak ze w wiekszosci przypadkow nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_18
Wiec dlaczego robi sie wokol pierwszego razu takie zamieszanie?? Przez to wszystko czlowiek jest tylko bardziej zestresowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leśny
Bo ludzie lubią robić duże halo z tego że się zdarzają się bolesne pierwsze razy. Gadają, straszą...... bo podobno..... i tak powstaje mniemanie że to co komuś się zdarzyło jest powszechne..... Wszystkiego przyjemnego na nowej sex-drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_18
i tyle sie nasluchalam o tym, ze o jakielkolwiek przyjemnosci podczas pierwszego stosunku mozna wogole zapomniec, a tu prosze... nie mialam moze Bog wie jakiego orgazmu, ale naprawde bylo przyjemnie;) LESNY, dziekuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety cierpiałam okrutnie, ale każdy człowiek jest inny. powinnaś tylko się cieszyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_18
Zabulenko, Ty cierpialas, ja nie i paradoksalnie zaczelo mi to przeszkadzac... Aj, no powtorze sie, ale chyba wlasnie dlatego, ze tyle sie o tym mowi... Czlowiekowi sie nie dogodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie mialas mala blone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_18
A czy ktos byl w podobnej sytuacji do mojej? Czy moze to tylko ze mnie taki ewenement...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZOKKKKK
SZOK!!! NIE PIERDOL!!! OPOWIEDZ JESZCZE RAZ!!! SZOK!!! NIE PIERDOL!!! OPOWIEDZ JESZCZE RAZ!!! SZOK!!! NIE PIERDOL!!! OPOWIEDZ JESZCZE RAZ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaaaaa
Naprawde się nie martw, albo miałaś cienką błonę i poszło tak gładko, albo pękła Ci wcześniej podczas np. ćwiczeń, jakiegoś sportu (tak się bez kitu zdarza) albo cała błona nie została przerwana.. I dużo kobiet przeżywa swoj pierwszy raz tak, jak Ty :) pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwczyny na ogol pierwszy raz
sa spiete, dlatego boli, jak ktos sie nie boi to zupelnie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×