Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mulinnka

krany bezdotykowe i ich instalacja w domu

Polecane posty

Gość mulinnka

Co myślicie o instalacji kranów bezdotykowych w domu? Uzywa się ich w szpitalach, centrach handlowych w celach higienicznych i ekonomicznych, więc może zastosowac takie rozwiązanie w mieszkaniu? Czy sa jakies przeciwskazania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylebylo
TAA SA takie ze ; po h ci takie? jak duza masz lazienke bo jak mala to nie, za kazdym razem bedac blisko wlaczy ci sie drogie cholerstwo i juz nie wim pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martenkoo
wcale nie jest drogie (sprawdz sobie oras elektra)- a na pewno nie duzo drozsze od dobrych baterii klasycznych, poza tym kto powiedzial, ze czujnik w takich bateriach sciaga ruch w lazience ;). mozesz miec male pomieszczenie i to w niczym nie przeszkadza ;). dziwne rzeczy ludzie pisza czasami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie krany firmy Oras w łazience. Jest dosc mała i nie ma takiego problemu, żeby mi sie cos włączało samo jak ja przechodze obok:) Co do kosztów- szybko sie zwracaja, bo zmniejsza się zuzycie wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk kowal
no ciekaw jestem jak to wyglada cenowo...klasyczna armatura tez chyba nie nalezy do najtanszych, wiec jak kupowac badziewie i placic za to krocie to juz chyba lepiej pomyslec o jakims porzadniejszym sprzecie, ktory bedzie sluzyl latami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w jaki sposób, dzięki takiemu kranowi zmniejszy się zużycie wody? bo nie rozumiem... zwykły kran się po prostu zakręca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszprotta
To ja Ci powiem jak. To jest niby nie zauważalne, ale ja odkad założylismy krany bezdotykowe płace mniejsze rachunki. Cała moja rodzinka np. myła zęby przy rozręconej wodzie... Poza tym u mnie doszedł aspekt higieny- mam dwóch synów- wiek 4 i 6 lat, którzy kurki rozkęcali brudnymi rękami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredddyka
Moim zdaniem krany bezdotykowe to przyszłośc, nie tylko piękne, nowoczesne wzornictowo (jak w przypadku Orasa), ale i ekologiczne podejście do korzystania z wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara Liss
Freddyka a jaki kran bezdotykowy moglabys mi polecc.Glównie chodzi mi o takie bezpieczeństwo dla moich dzieci ,które czestomyja rece i nei moga ustawc odpowiedniej temperatury strumienia wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ar2di2
Bezdotykowe sa wygodniejsze. Nie trzeba ciagle odkrecac i zakrecac, moze nie ulatwiaja zycia w takim stopniu jak pilot od telewizora, ale zasadz dzialania podobna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niejeden z nas
Ja mam kilka zainstalowanych w hotelu i jestem bardzo zadowolona. Baterie takie można kupić z mieszaczem ręcznym (można sobie ustwić temperaturę podczas korzystania) lub bez tego mieszacza. Ja do hotelu brałam bez (a co mają mi kręcić) ale do domu kupiłabym z mieszaczem. Jeszcze trzeba sie zastanowić czy mają być na prąd z zasilacza czy z bateryjki..Kupiłam je wysyłkowo na www.e-skala.pl. Firma bardzo solidna,jedna bateria nie chciała mi działać dlatego bez problemu dosłali mi na wymianę.Cenowo bardzo przystępnie,ja przy zakupie 6 szt dostałam niezły rabacik. Acha poprzednio miałam doświadczenia z bateriami Oras i chińskimi i nigdy już więcej tego nie kupię..Oras ma koszmarnie drogie części zamienne a chińskie sprowadzają je firmy krzaki, nie ma do tego częsci zamiennych..no katastrofa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×