Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Andziaaaaa

ślub 27.06.2009 jest już ktoś ?

Polecane posty

cześć dziewczyny! Ja już po przymiarkach, ale jakoś nic mnie nie powaliło. Wprawdzie kilka modeli wpadło mi w oko, ale jeszcze się nie zdecydowałam. A jak wam idą przygotowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzudi21
:) nam brakuje fotografa alkoholu ciast i ubrania dla pana mlodego :) a tak to reszta juz zalatwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej jak fajnie ze topik odżył :) u mnie od ostatnich postów tyle zmian.... najpierw była duża szansa na to że ślubowałabym już w marcu :D ale obeszło się jakoś bokiem, po tym doświadczeniu stwierdziliśmy że nie będziemy czekać do podróży poślubnej :P i zaczniemy działać w marcu na moje urodzinki :) niestety w połowie stycznia dostałam wypowiedzenie z pracy i aktualnie poszukuję nowej... mam nadzieję że niebawem zacznę pracować, coś się już dzieje w tym temacie więc jest szansa... no i zaś nie wiemy co z tematem dzidzi - czas pokaże ;) co do ślubu - nauki zaliczone, jeszcze tylko poradnia i wsio, w lutym wybieramy się po obrączki do Krakowa. resztę przygotowań możecie zobaczyć na www.zaslubiny.blog.onet.pl :) jak ktora ciekawa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka... piękna sala! bardzo mi się podoba :) A my dzisiaj zamówiliśmy obrączki :) długo długo żadne nie wpadły nam w oko, aż tu nagle dzisiaj niechcący :) teraz będziemy się rozglądać za zaproszeniami, ale też jakoś niewiele nam się podoba. No i jeszcze rozglądamy się za wycieczkami w jakieś miłe ciepłe miejsca, ale to jeszcze dalece niesprecyzowana przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha...zamówiłam też sukenkę :) wreszcie! Jest śliczna, ale przyjdzie dopiero w maju i już się nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miskowa pochwal się no suknią!!! linka daj czy fotki na e-mail :) my na razie podróż odłożyliśmy, albo bedzie jakiś last minute albo jesienią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa999
ja mam swój ślub 27.06.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×