Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majkkaaa

uderzył mnie bo nie jestem dziewicą

Polecane posty

Gość majkkaaa

mam 17 lat on 28.Zrobiliśmy to wczoraj pierwszy raz z nim.Wczesniej miałam chłopaka i już pierwszy raz mam za sobą.gdy zorientował się że nie jestem dziewicą wpadł w szał,przerwał mówił że nawet mnoie o to nie pytał bo nie dopuszczał myśli że w tym wieku moge już być "Zużyta"uderzył mnie wyzwał..zaczał podejrzewać o to że zdradziłam go w trakcie trwania zwiazku bo jestesmy już rok ze sobą(ale ja go nie zdradziłam)z tamtym chłopakiem tez długo byłam zanim to zrobiłam..To nie zalezy od wieku...byłam zakochana znałam go dobrze i zrobiłam to..nie że jakoś z kim popadnie na imprezie..I mój chłopak mnie inaczej traktuje teraz,brzydko mówi i ciągle o tym przyypomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak bylo z tamtym chlopakiem
rozstalas sie z nim po tym jak to zrobiliscie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkaaa
acha i jak on się tak odrazu zorientował że ja tą dziewicą nie jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lesław Podkolano
po co ci taki stary piernik. znajdz sobie chlopaka maks. 22 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość master blaster
oddaj mu, na pewno nie jest prawiczkiem, zachcialo sie dziewicy kurwiarzowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lesław Podkolano
hehe a poza tym to neizla prowokacja :) albo ci sie 17 zamiast 27 napisalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkaaa
tak..ale nie odrazu..po jakimś czasie i to zmojej winy bo uczucie wygasło zmojej strony a to dlatego że zakochałam sie w moim obecnym facecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkaaa
ludzie 17 lat to klasa maturalna..o bez przesady to już są prawie dorośli ludzie bez jazd:Okażda dziewczyna która jest wmoim wieku i ma stałego partnera już to robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak bylo z tamtym chlopakiem
normalka prawie zawsze tak jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niełuku ty
klasa maturalna to 19!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kindergartenschwester
hehe, ale czytajac twoja historie to wynika ze ten pierwszy raz to by chyba w wieku 13 lat - wkoncu jestes rok z tym, wczesniej byl poprzedni znim tez bylas dlugo... i pewnie tez nie rzechodzilas miedzy jednym a drugim z minuty na minute :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepepepe
Jeśli to nie jest prowokacja to do jasnej chole*y na co Ty dziewczyno czekasZ???????? Rzuć tego pajaca jak najszybciej, jak w ogóle możesz tolerować to,że Cię uderzył!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkaaa
no to prawie że maturalna..ale szkoła średnia i tylko rok do pełnoletości...nie mam 14astu lat:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkaaa
jakie to znaczenie ile miałam lat?byłam wstałym zwiazku zakochana...nie robiłam tego zbyle kim byle gdzie wiec o co chodzi??zresztą nie to jest tematem watku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbany dyskretny kulturalny
jak masz na imię, skąd jesteś, spotkałabyś się ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkaaa
nie!!:O nie szukam tu seksu mam partnera.Zapytać tylko chciałam dlaczego dla was to dziewiicwto ma aż takie znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz zalezy od faceta
widac trafilas na nieodpowiedniego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że co proszE
yyy... klasa maturalna to 19 lat??!! Co za półmózg to napisał. To sobie wyobraź,że mam 17 lat, w listopadzie skończę 18, a po wakacjach klasa maturalna. Więc jakby nie patrzeć we wrześniu i październiku będę miała jeszcze 17 lat! ćwoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sllssllslslslls
Pannico chodzi o to, że w wieku 17 lat to naprawdę nie wypada jeszcze dawać dupy. Nie żebym broniła tego gnojka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sllssllslslslls
No chyba że poszłaś rok wcześniej do szkoły. Normalnie ludzie mają 19 lat w klasie maturalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupi jest i tyle...a swoją drogą dziwi mnie , że nie rozmawialiście na ten temat wcześniej... wiesz co? strzel go w pysk :) powiedz mu, że nie sądziłaś , że jest tak zużyty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkaaa
no ok załózmy ale z nim mogłam to robić wtakim wieku to mu nie przeszkadzało bo od kiedy zaczelismy sie spotykać miałam 16 i nalegał odrazu hipokryzja....z nim okey nawet wieku 10lat byłoby okey ale jak sie dowiedział że nie był pierwszym to wkurwiony na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbany dyskretny kulturalny
dziewictwo ma fundamentalne znaczenie dla facetów przed 30-stką bo im się wydaje, że dziewczyna powinna się nie bzykać z przypadkowymi facetami przed ślubem. Na szczęście ja już mam to za sobą. Dla mnie im bardziej doświadczona panienka, tym lepiej. Jestem dojrzałym facetam i czekam na propozycje od dziewczyn z Wrocławia i okolic. Pozdrawiam Andrzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sllssllslslslls
Poza tym lasenscja myśl. Co widzi 28 facet w 17-latce? Co sądzisz, że masz dla niego ciekawą osobowość, seksapil i klasę? Masz dla niego nieużywaną dupę i to jest twoja główna zaleta. Ja ta dupa jest używana, no wybacz jesteś tylko 17-letnią durną niunią, która nie nadaje się już więcej na kandydatkę do czegoś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbany dyskretny kulturalny
Ja uważam, że 17 lat to już czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ci tak
chciałaś starszego to teraz masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupełnienoweżycie
Wiesz co ja bym się nim wcale nie przejmowała PALANT !!!!jeden i tyle , oni mogą to robić na prawo i lewo a dziewczyny mają wg nich żyć do ślubu w celinacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blomanz
Dajcie spokój, to nie ma znaczenia ile ona ma lat. Nikt nikogo nie ma prawa uderzyć z żadnego powodu. Twoja sprawa co robiłaś przed związkiem z nim i nawet nie zaczynaj się tłumaczyć, bo będzie jeszcze gorzej. A najlepiej to go zostaw, bo on Ci do końca życia to będzie wypominał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczliwa...
Żałosne, rozwodzicie się nad tym ile miała lat jak pierwszy raz poszła do łóżka. No i co z tego...To nic nie wniesie do jej problemu O.o Co do tego chłopaka- rzuć go i to natychmiast, chyba że chcesz być bita i poniżana przez jakiegoś niewyżytego s*wysyna któremu się dziewicy zachciało. Jeżeli cię uderzył raz zrobi to jeszcze...a potem może byc jeszcze gorzej. Facet nie jest ciebie wart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×