Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majkkaaa

uderzył mnie bo nie jestem dziewicą

Polecane posty

Gość zadbany dyskretny kulturalny
podaj mi swój telefon ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sllssllslslslls
Facet jest gnojem i dupkiem już choćby dlatego, że dobierał się do majtek pół-dziecku. 28-letni facet wiążący się z nastolatką musi być nieźle popraprany. No to co się dziwić, że okazało się, że ma problem z przemocą. Może pannica się czegoś na przyszłość nauczy. Tego gnojka dziecko, zostaw. I może znajdź sobie chłopaka w twoim wieku, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbany dyskretny kulturalny
ja mam 42 lata i bardzo chciałbym poznać piękną nastolatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on ma 28 i szuka dziewicy :O to kopnij go w dupe bo to jeden z tych co ma nasrane pod tym względem dziewictwa swojej partnwrki i żyje w iluzji sowich ideałów…szuka dziewicy bo ubzdurał sobie pierdoly o tym ,że ma być pierwszy jak właściciel szczeniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no chcial miec dziewice
cwany :D tez tak chce! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i widzisz ze trzeba bylo
poczekac. Jestes mloda, z przeproszeniem glupiutka,ze dalas d skonczonemu chamowi i jeszcze sie nad nim zastanawiasz. Nie dojrzalas do zwiazku, bo nie umiesz jeszcze znalezc odpowiedniego faceta. Wycofaj sie jak najszybciej ze zwiazku z tym zboczonym damskim bokserem i odstaw na jakis czas romanse, bo wpedzisz sie w tarapaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Red Flawers
nie daj sie i następnym razem mu w kły wy...eb nie pozwól żeby cię ze szmacił daj mu w ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkaaa
tylko że..on pozatym to znaczy wcześniej był naprawde bez zarzutów nawet moja mama go lubi i toleruje a na poczatku byla stanowczo na nie przez jego wiek uwaza go za dojrzałego faceta.ja jestem wszoku po porstu bo on nigdy nie zdradzał i zawsz był ok czułam się taka bezpiecza przy nim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe twoja mama nigdy dobrze nie została dmuchnięta i sie nie zna no zboczeniach... a ten dupek zapragnol małolaty..Liczac na dziewictwo]i połechtanie swojego ego,ze ma cos na własność Poza tym to prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×