Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

____s§$$§__________§$$§ ___§§$$$$§_________§$$$§ __§$$$_$$$§_______§$$$$§ _§$$$$_$$$$§_____§$$$$§ _§$$$§_§$$$$§___§$$$$§ __§§§___§$$$§§_§§$$$§ ___$$____§$$$$_$$$$§___§§_§§ ________§$_________$s_§§§♥§§§ _______§____@___@___§_§d§§§ _______§______()______§__$§§ _______§____\\\\\\__///___§___§ ________§____§§§____§____§ _______§§§§§_____§§§§§_§ _§§§__§_____§§§§§_____§__§§§ §$§$§_____§_______§__§__§$§$§ §$$$$§_____§_____§__§__§$$$$§ _§$$$$§____§_____§_§__§$$$$§ __§$$$$§§_§_______§§_§$$$$§ ___§$$$$§___________§$$$$§ ____§$$$$§_§§$$$§§_§$$$$§ ______s§§§$$§§§§§$$$§§§s Kolorowych jajeczek, Wacianych owieczek, Rozkicanych króliczków, Pyszności w koszyczku! A przede wszystkim Udanego uciekania w dniu \"wielkiego lania\" :** Wszystkiego najlepszego dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Dobrego Dziewczynki :) Udanych i Spokojnych Swiat :) i Mokrego Dyngusa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszytkim Zycze wszyyystkiego NAJLEPSIEJSZEGO!!!:):):) buźki Kochane i do zobaczenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ    WESOŁYCH ŚWIĄT Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ  Moc prezentów od zajączka   co kwiatuszka trzyma      w rączkach   Wielu wrażeń,mokrej głowy   w poniedziałek dyngusowy.    Życzę jaja święconego   i wszystkiego najlepszego!      . . . . . . . . . . . .... ... ___ . . . . . . . . . .... . .-.\'. . .. . .-. . . . . . . . . .....-(. . . \\. . /. . . )-. . . . . . . . .... /. . . \'..oOOo..\'. . .. \\ . ,. . . . . . ....\\.--.oOOOOOOo.--. \'/ .......... . .... (. ..:oOOOOOOo:. . ) ............ .... /\'\'---\'oOOOOOOo\'---\'\\ ..................\\. . . .\'\'oOOo\'\'.. . .. ./ ................ \' .-..(. . . /.. \\. . . )-\' ...._.........,-\"--,_....//\' .../..\\....../...____\\.//. . . .. . /| ...||.\\\\..../.../`......\'((. .. . |\\/./_ ...||..\\\\._ |...\'.``\'-....\\\\. .| \\;. . . - \' ...|.\\_.\\\\.`.......6 \\....\\\\| \\: . . \' ` --. ....\\_........6...._..`\\..\\\\,. . \' . . --\' ..... |.._......... \\.)... |..))\' ._ ,-\'` ......\\/.....= \\......;_ \'/.//- \' ......|...........`--´__ ;// .......`.,____....-\'´......`| ........._/........... .._-.__/ ... ..,-´..............,-´| || ...,-/................/....| \\\\ (´..|.............../_..../.\\| ..`-\\.................`\\--;`. .....` -.................|....| ........).............../.._/. ......./...........__. \'...\'--,. ......(.......... )...(........) ......`---------´    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ    WESOŁYCH ŚWIĄT Życzą Magda i Krzysiek :* Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaanula
również życze wesołych wszystkim. tak z innej beczki zupełnie kiedy planujecie kupować alkohol? jak myslicie kiedy bedzie taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula->:) my juz zakupilismy:D ... wszyscy sie z nas smiali a moj A. nawet nie chcial slyszec zeby w poltora roku wódke kupowac, ale nie dalam za wygrana:) i w lutym kupilismy:) 0,5 po 19,99:) a wiem ze ta sama wódka teraz kosztuje juz 24.. i to sa ceny hurtowe oczywiscie!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaanula
a jaka wodke jesli mozna spytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my kupilismy \"tana tadeusza\':) 1. dobra, i w miare glowa po niej nie boli:D 2. nie ma tego dziadowskiego \'dziubka\' z ktorego czasem sie fajnie polewa a czesem to wloła o pomste do nieba!:) ... moj tato doradzil zeby kupic \'otwarty\' dziubek:) i mial racje!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaanula
my sie zastanawiamy nad Panem Tadeuszem wlasnie lub wyborową, zobaczymy jeszcze, na razie narzeczony nie ma funduszy zeby kupic wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Jak mijaja swieta?? :) Co do alkoholu to my pewnie bedziemy kupowac pod koniec tego roku, wlasnie czekamy z misiem na zwrot podatku :) wyjdzie nam prawie 10 tys razem i chcemy to przeznaczyc na alkohol i inne takie rzeczy, ktore mozna kupic z duzym wyprzedzeniem :) Co do wodki to tez chcialam Pana Tadeusza bo moim zdaniem jest najlepsza, ale kolega pracujacy w hurtowni alkoholu powiedzial, ze absolutnie nie. Podobno jakis skladnik sie zmienil i nie jest juz to ta sama wodka co kiedys, tak wiec nie wiem co bedziemy kupowac :) myaja kurcze no to duzo daliscie za flaszke. U mnie po sklepach Pan Tadeusz w sklepach kosztuje 19,90 zl, a w tej hurtowni, w ktorej pracuje kumpel 16,50 zl. Cholerka taka roznica az? a nie mieszkamy przeciez tak daleko od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pomocy
hej kobietki- no ja też słyszałam, że wódka bardzo poszła w górę, ale sama nie bardzo się orientuję bo nie kupuje jej za często:) my mamy zamiar miec na weselu helsinki wódeczkę :) i będzie git gitara:) a jak tam święta? mokre dziś byłyście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) no i swieta swieta i po swietach!:) .. ja jak zwykle na bez wdechu bede musiala chodzic z tydzzeby ukryc przejedzenie:D:D:D hihihihi:D:D:D u nas wódka (kupwywana w podegrodziu) kosztowała nas rowno 19,99:( ... i to wtedy wydawalo si enad duuuzo:( .. dzwonilismy do hurtown w ns to vodka wl pan tadeusz byl juz od ok 21 w gore.. w limanowej np. tez 19,99 a dfalej juz nie dzwonilismy:( ... w sklepie wtedy byla ok 2-3 zł wiecej... teraz znajomi ktorzy maja wesele w msc przed nami na przyszly rok kupywali i za vodku placili juz 24zł! (mna hurtowni! i to byla najtansza cena! :( ... a w skepie cena pana tadeusza 0,5 w moich okolicach wachaja sie od 27 do UWAGA 35 zł!:(:(:( ... oleum ... a mozna wiedziec w jakim miescie mozna dostac taka wodke za taka cene? bo zastanawiamy sie nad \'dokupieniem\' ... :) i najlepiej nazwe czy strone int. :) jesli nie chcesz tu na forum to pisz na maila - adres znasz!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :):):) Jestem świeżo upieczoną narzeczoną bo mój ukochany oświadczył mi się w naszą 2 rocznice - 12.04.2009 :) Zabrał mnie nad morze gdzie spędzieliśmy całą Wielkanoc i były to piękne, niezapomniane chwile :) Kilka słów o nas - w maju oboje będziemy obchodzić 24 urodziny, o ślubie rozmawialiśmy już wiele razy i prawdopodobnie będzie to 12.06.2010 :):):):):) Ja pochodze z małego miasteczka, narazie miejsca w dwóch najlepszych salach są wolne, dlatego w najbliższy weekend jedziemy do mnie (zrywamy się ze zjazdu - ale to już ostatni semestr 5go roku;)) obejrzeć sale i którąś zarezerwować oraz.... no właśnie - mój narzeczony powinien chyba oficjalnie poprosić o rękę moich rodziców?? Jak to było u Was?????????????????? Mam zamiar często tu zaglądać i poznać Was bliżej :) Pozdrawiam cieplutko, Aśka [jesli chodzi o moj nick - (narze) czona - to tak powiedział do mnie pierwszy raz nastepnego dnia po oswiadczynach moj lekko zawstydzony nowym słowem ukochany :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czona -> :) witamy w naszym gronie!:):):) jak bedziecie miec juz date - koniecznie wpisz sie na liste!:) buziaki dla wszystkich Kobietek!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Ja juz w pracy...eh za szybko mi te swieta zleciały. Wczoraj bylismy u księdza porozmawiac w sprawie terminu i powiedział zeby przyjsc pod koniec wrzesnia i wtedy zarezerwuje nam termin na czerwiec. Powiedział ze zawsze tak robią ze terminy na wakacje nastepnego roku rezerwują po wakacjach bierzącego r. Pochwale sie ze jutro mija nam 4 latka jak jestesmy razem:) Biore urlop w pracy i jedziemy do kina i na cos dobrego do jedzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witak czona w naszym gronie:) Moj narzeczony tez oswiadczył mi sie nad morzem:) Potem zadzwoniłam do rodziców zeby sie pochwalic i bardzo sie ucieszyli, rozmawiali z nami przez telefon, wiec moj D. juz nie prosił o moja reke tylko był po prostu wspolny obiad u mnie zeby rodzice sie poznali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, No i juz po swietach :) teraz z utesknieniem czekamy na Wielkanoc 2010 ;) nasz magiczny rok :) myaja nie wiem czy jest strona internetowa tej hurtowni, ale nazywa sie ona alti w nowym targu. Witaj czona :) u nas bylo tak, ze po naszych zareczynach, jakies trzy tygodnie zorganizowalismy zareczyny oficjalne u mnie w domu :) nasi rodzice znali sie wczesniej ale tak tylko na dzien dobry, kilka razy byli u mnie w domu, np. przed naszymi wyjazdami za granice :) anik gratuluje rocznicy :) my 4 rocznice bedziemy obchodzic 27 sierpnia :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleum dzieki za gratulacje:) Tak sobie mysle ze za rok o tej porze to pewnie bede umierac ze strachu i nerwów....ale i tak nie moge sie doczekac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za informacje :) Nasi rodzice się nie znają bo mieszkają w innych miastach. Wstępnie mysleliśmy, żeby w weekend jechać do moich rodziców i żeby poprosił moich rodziców o moją rękę :) (tak u mnie sie robi w rodzinie). Anp. latem jak już cokolwiek bedzie ustalone i \'ruszą\' przygotowania chcielismy zaprosic oboje rodzicow na wspolny obiad ale nie w domu tylko w jakiejs przytulnej knajpce na początek. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole czona moj narzeczony oswiadczyl mi sie w nasza 3 rocznice :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To cudownie :) Takich dat się nie zapomina :) Aha no i wlasnie dlatego ze 12tego mamy rocznice i oswiadczyny chcialabym zeby i 12tego był slub a ze w 2010 przypada w czerwcu wydaje mi sie idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my rocznice chodzenia mamy 27 sierpnia, rocznice zareczyn tez :) no ale niestety w 2010 - 27 sierpnia nie wypadal w sobote, wiec wybralismy 28 sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka8
:) hej :) to ja chyba jestem... my z moim S jesteśmy od 8 marca 2007 zaręczyny mieliśmy 9 września 2007 czyli raptem po PÓŁ roku :) ze ślubem trochę się ociągaliśmy gdyż nie mogłam się zdecydować hehe a co do zaręczyn to jak z filmu hehe w sumie tak jak i nasze poznanie ale to inna historia... oczywiście wieczorem na plaży, niczego nie świadoma leżąc przesypywałam sobie piasek aż tu nagle pierścionek w piasku :) i PYTANIE :) takiego dnia się nie zapomina :) czasami CI nasi mężczyźni potrafią nas zaskoczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dzis okazalo sie, ze kolezanka ma znizke w KRUKU - 20% i powiedzialanam, ze jak chcielibysmy obraczki z tego wlasnie salonu, to chetnie nam jej uzyczy :) i tak przegladam i przegladam stronke, kilka ciekawych obraczek znalazlam, ale dosyc drogo tam maja ( tu jest strona obraczek: http://wkruk.pl/bizuteria/show/ ) tymbardziej, ze ta cena obok to chyba cena za jedna obraczke a nie za komplet. W sumie to sadze, ze jest czas na obraczki ale popatrzec zawsze mozna :) My bedziemy chcieli raczej mieszane :)biale i zolte zloto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×