Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

Gość olusia260
Bo to chyba ten wiek:P Widocznie wszystkie dojżałyśmy do bycia żonkami:P To ja sie juz wprawiam i lece obiadek robic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiakczek
Ja rowniutki roczek mam do sl;ubu 19sty czerwca 2010 ;) ale stresik na sama mysl mam juz teraz ;) Wszystko juz prawie zalatwione oprocz samochodu;) Duzo was wynioslo cale wesele kam fot sala itp?? Macie juz upatrzona sukienke ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gisakczek, ja tez na 19stego czerwca :) Brzoskwianka, nie martw sie. My wsrod naszych znajomych i rodziny uchodzimy za swietnie dobrana pare a tez sie czasami klocimy. Czasami mialabym ochote spakowac rzeczy mojego S i przeprowadzic go do innej sypialni na tydzien,zeby znow miec nasz pokoj tylko dla siebie i sobie w nim balaganic i jesc w lozku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaanula
Brzoskwinka nie martw się ja ostatnio chciałam odwołać ślub i tez myślałam ze to przez nagromadziły stres i napięcie przed okresowe, ale jakoś mimo ze napięcie powinno minac to złosc mi nie mija;/ jakos tak za duzo na raz sie dzieje i chyba jestem przemęczona. Jedno wam powiem ktos kiedys porównywał wyjazdy razem do mieszkania razem, ja z obecnym narzeczonym pomieszkiwalismy razem, ale zawsze miał gdzie wrócic na noc jak mi "przeszkadzał" albo jak on miał robote i chciał byc sam. A teraz od kiedy juz mieszkamy razem razem non stop to jest coraz wiecej zgrzytów niestety, mam nadzieje ze sie w koncu dotrzemy, ale ze mnie furiatka wyszła wstyd mi czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dlatego my podjelismy decyzje, ze przed slubem nie chcemy mieszakc razem :) w sumie mieszkalismy ok. pol roku za granica, gdy jezdzilismy do pracy no i szczerze mowiac nie zawsze bylo tak kolorowo, jakby sie moglo wydawac :) My postanowilismy, ze na mieszkanie ze soba mamy czas i mieszkac razem bedziemy cale zycie, wiec poki trzeba jeszcze wykorzystac ten okres, w ktorym kazde z nas moze spokojnie wrocic do swojego domku i odpoczac :) :) gosiaczek, wszsytko masz pozalatwiane, tzn co?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwianka27 Ja ze swoim jestem 5,5 roku, też nam mówią jak wy się kochacie, jaka cudna para bla bla bla, ale wież mi, każda ma chyba takie momenty gdzie sie zastanawia czy tak naprawde to ma sens, czy nie wpakuję się w jakieś bagno i da rade całe życie z tym jednym jedynym. Nie ma idealnych związków, pamiętaj że po złych chwilach zawsze przyjdą te dobre, taka jest kolej rzeczy :) Gdybyś wiedziała, jakie ja rzeczy potrafie w myślach nawrzucać temu mojemu jak mnie wkurzy, czasem mi się wysmknie i powiem coś na głos a on oczy w 5 zł, że jakie takie słowa znam ;P Głowa do góry, każdy ma złe momenty ale one zawsze mijają i jak miło jest się godzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaanula
Oleum my tez pewnie bysmy czekali gdyby nie problemy z mieszkaniem które wynajmował moj narzeczony, a ja mam swoje wiec trudno zebym go nie przyjela pod swoj dach ;) i tak prędzej czy pozniej by to nastąpiło :) pewnie sie sytuacja ustabilizuje, juz niedługo urlop, dalszy ciag remontu ja lubie sie zajmowac domem jak mam czas wiec pewnie sie zrelaksuje przy wakacyjnych porządkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka19
olusia260 ja jestem z Krakowa. Za rok będziemy obchodzić nasza 5 oficjalną rocznicę związku. A tak naprawdę znamy się dłużej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z lipca 2010 macie juz pomysl na wiazanke slubna??? chcialabym miec sale w zywych kwiatach a nie wiem jakie w lipcu beda najtansze i najbardziej dostepne mam oczywiscie juz jakas wizje sali w tulipanach ale to chyba malo sezonowy kwiat na lipiec??? macie juz jakies typy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, właśnie zdałam sobie sprawę, że za rok już będę mężatką hihi Jutro świętujemy rocznicę zaręczyn, a we wtorek moje urodziny :) Co do kwiatów to najlepiej spytać w kwiaciarni albo przejechać się do hurtowni kwiatów. Ja chcę kwiaty w fioletowych kolorach, taką mieszankę różnych rodzajów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejko dziewczęta.... troche sie nie odzywam bo mam remont w pokoju... masakra... remontuje a za 10 miesiecy i tak mnie tu nie bedzie... eh... ale miałam to w planach z moją mamusią.. wiec to robie.... tez mysle nad wiązanką... Hmm..i nie wiem co bedzie pasowalo na kwiecien.. ale chyba zdam sie na znajoma kwiaciarkę i tyle... zrobiłam juz kartki na wódkę i wkładki do ciast.. nie wiem sama czym dalej się zająć :D zycze milego weekendu wszystkim przyszłym Panną Młodym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczniki są dość nietypowe, więc lepiej z nimi uważać. Pasowałby moim zdaniem tylko do bardzo prostej sukni, bez koronek, kryształków, czy jakichkolwiek innych ozdób. I pamiętam, że we włosach chyba chciałaś mieć kwiatek, ale to chyba nie słonecznik? A dobrze by było, żeby grał z bukietem. Fioletowe propozycje: http://www.babiniec-cafe.pl/viewtopic.php?t=2670&postdays=0&postorder=asc&start=15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam creazy:) jak to zrobilas zawieszki na wodke?:) i do ciast?:) tak sama? pokaz zdjecia!:) ja chyba w zime zabiore sie za kotyliony i zawieszki... :) a tak bedzie wygladal moj bukiet slubny:D w pierwszym zakochalam sie bez pamieci... ;););) a drugi... poprostu ładny... :) 1. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8ad3c5297590623f.html 2. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/744f456480892c96.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/ myaja / ja zrobilam wzory a ze u mnie w pracy mamy taka firme graffiti :D ktora drukuje gwarancje..to podrzucilam chłopakom pliki i kartki a oni zrobili mi druk :D takie zwykłe proste ale fajne.. .. Hmm.. kiedys widzialam podobne na allegro ale nie moge znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://weselinka.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?533186 mi sie wymarzylo wlasnie takie wesele w tulipanach poczawszy od zaproszen po sale i kosciol oraz bukiet dla mnie chcialabym wszystko utrzymac w tonacji kremu z rozem wiec chyba ten drugi bukiet mi najbardziej odpowiada tylko zastanawiam sie czy takie tulipany beda dostepne w lipcu i czy wytrwaja cala noc na sali???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!1 jestem troche przybita, bo napisalam maila do takiego kolesia w sprawie rezerwacji samochodu na slub (chrysler c300) i mi odpisal,ze ma juz caly 2010 zarezerwowany. Masakra a ja nie mam jeszcze kosciola, jutro ide, bo troche spanikowalam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka19
działa tylko po skopiowaniu musicie skasować spację pomiedzy 1310721 , - o właśnie ten odstęp miedzy cyframi i przecinkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka19
ja właśnie chciałabym mieć bukiet z tulipanów czerwono różowych ale one chyba są na wiosnę a ślub w lipcu, no i nie wiem jak z trwałością tych kwiatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GdybyByloTak no wlasnie o to chodzi, ze moja suknia bedzie taka najprostsza bez falban koronek, koralikow cekiniow itp. :) wiec sadze, ze bedzie pasowalo :D ale z tym kwiatem we wlosach to dalas mi do myslenia, rzeczywiscie chce sam kwiat i tak ogolnie rzecz biorac nie widzialam we wlosach chyba slonecznikow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje kochane narzeczone :-) co do bukietów, które pokazała myaja,one są po prostu pięne, sliczne :) rózwniez super pomysl z tulipanami podrzucony przez czarny.bluszcz123 :) bardzo mi sie podoba, tylko ciekawe czy jak my mamy termin wrzesniowy to czy tulipany to dobre wyjscie? ja nogdy nie miałam ręki do kwaitów i praktycznie nie znam się na ich sezonowosci :) wiem, ze niektóre z Was maja juz fotografa i kamerzyste zaklepanego, czy mogłybysie mi poradzic czym sie kierowałyscie przy wyborze? ja juz sama nie wiem, bo chciałabym zeby był dobry, bo pozniej tylko film i zdjecia zostana , no nie liczac wspomnień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i mój TŻ jestesmy na 13 listopada 2010. To byl jedyny termin jaki udało nam sie znależć na rok 2010. Zwarowac można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maanda
No to mnie dziewczyny zainspirowałyście, faktycznie tulipany są piękne. My mamy ślub w kwietniu, więc powinny być. A, że jest ich tak wiele odcieni wyglądają magicznie. Szczególnie ten tort mi sie spodobał.Wszyscy mają róże zazwyczaj, a tu takie piękne kwiaty. I nawet cena nie przeraża:-) Jeśli macie jeszcze jakieś inspiracje tulipanowe to poproszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×