Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rudolfka

Kosmetyki doswiadczenia dobre i zle

Polecane posty

Gość rudolfka

Podziel sie jakie masz dobre i zle doswiadczenia z kosmetykami poszczegolnych firm.Co polecasz a co odradzasz np do pielegnacji ciala-jakie balsamy kremy,do pielegnacji dloni i stop-,do pielegnacji twarzy ,wlosow. ja osobiscie do pielegnacji ciala polecam Bebe firmy Jansons (nie wiem czy dobrze nazwe podalam)slicznie pachnie i swietnie nawilza. Do rak uzywam gremu Garnier w rozowej tubce jest super Do twarzy jak narazie nie mam sprawdzonych produktow ale zamierzam zakupic produkty ziaji bo slyszalam ze sa dobre. Nie polecam szamponow Naturals Avonu oraz wody toaletowej summer cos tam tusze tez sa do bani Czekam na wasze propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colortrend
w ogole cały avon jest do bani:O juz wole kosmetyki bell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK do pielęgnacji ciała zdacydowanie nivea. balsamy tej firmy uwielbiam. oliwki do ciała z J&J kosmetyki kolorowe loreal farby do włosów Safira kosmetyki do włósów gliss kur i babyliss NIE farby do włosów Joanna- tragedia lakiery do włosów fructis- po prostu śmierdzą... tyle na chwilę obecną:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudka___
sensibo eye bioderma rewelacja na moją uczuloną skórę pod oczami próbowałam różności póki co - ponad miesiąc stosuje żadnego uczulenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szare mydło
Kosmetyki własnego wyrobu (większość) i szare mydło. Znikły pryszcze, skóra się nie świeci, włosy mocne i bez rozdwajających sie końcówek itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plus balsam wygładzający do włosów z Pantene - pomimo, iż mam kręcone włosy to po prostowaniu nawet sie nie wywineły przez cały dzień szampony i odzywki do włosów z Eleseve - włosy sa po nich miekkie, delikatne w dotyku i slicznie pachną maseczka oczyszczajaca z glinką z Perfecta, maseczka z glinką i pomidorem z Oriflame - delikatnie oczyszczają, buzia po nich staje się gładziutka korektor Synergen (znaleźć go mozna w Rossmanie) - po złych doświadczeniach z korektorem z Avonu, Oriflame i kilku innych firm ten wydaje się byc idealny - odpowiednia konsystencja, naturalne odcienie i niska cena mi odpowiadaja lakiery do włosów z Garniere Fructis - może mają na początku trochę drażniacy zapach, ale dzieki nim włosy po prostowaniu długo są proste (to nie tylko moja opinia ;) ) ____ Minus tusz do rzęs L\'Oreal Volume Shocking - niestety, po naprawdę wielu próbach zawsze rzesy były posklejane, na grzebyku osadza sie zbyt wiele tuszu, jednak biała baza jest ok lakiery do włosów z Timotei - baaardzo skleja moje włosy, do tego śmierdzi kremy, pianki z Veeet - wogóle mnie nie przekonały, przereklamowane żele do golenia dla kobiet Gillette Satin Care - większość pieknie pachnie, nogi po nich sa gładkie i miłe w dotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudolfka
do colortrend Nie wszyske kosmetyki Avonu sa do bani np.bardzo lubie wode perfumowana i spray do ciala percive oraz tuday tomarrow always (jak poknocilam nazwe przepraszam) ma tez fajny krem glicerynowy oraz fajna bizutrie (mam dwie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudolfka
Z szamponow to bardzo mi odpowiada L'Oreal - Elseve wlosy sa po nim glladkie i puszyste,tusze mam z rimmela i maybeline ale powiem wam ze rimmel jest duzo llepszy i oczywiscie tanszy.Jesli chodzi o blyszczyk to mam tez z maybeline ktory ma jedna i najwieksza wade krotko trzyma sie na ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hm
wszystkie kremy,maseczki firmy soraya...obrzydliowsc,nie wchlaniaja sie,jakies takie tluste bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONa8765
a jakie sa kosmetyki firmy ZIAJA i EVA??Co o nich sadzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×