Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zamarzylam sie P

Wasz facet marzeń??

Polecane posty

brunet, powyzej 190 cm oczy zielone (kocham:) ) moga byc niebieskie czy szare, dobrze budowany i umiesniony, pewny siebie, inteligentny opiekunczy i troche pantoflarz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochlik
takie rzeczy to tylko w Erze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghghvb
daniel ciulkin jest brunetem i ma niebieskie oczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochlik
byc moze ale teraz kobiety marza o ideałach.no tak zeby kolezanki były zazdrosne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochlik
ale kobiety o takich marzą.tylko nie mów mi ze nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochlik
mezczyni tylko marzą o seksie wg kobiet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
187 cm wzrostu,lekko misiowaty,czarne geste wlosy,duze piwne oczy,biale zdrowe zeby,doleczki w policzkach,gdy sie usmiecha,poczucie humoru tak samo czarne jak moje,slodki mis,ktory ma zdecydowany charakter-moj maz❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giga-intelektualistka
Wysoki, ale nie koszykarz. Męska uroda (delikatnych i eterycznych lubię mało). Krótko ostrzyżony albo ogolony na łyso/jeżyka - ale musi mieć ładną czaszkę. Nie lubię długowłosych a już najbardziej - wystylizowanych (porażka). Żeby był to prawdziwy facet marzeń, to nie może mieć brzuchala - to oznaka lenistwa i zapuszczenia. Powinien być dobrze zbudowany, ale zwyczajnie - tuczników napędzonych anabolem spuszczam razem z wodą do kibla (poza tym im nie staje - sprawdziłam). Bardzo ważne - nie znoszę facetów, którzy traktują kobiety z góry. Nie lubię szybko jeżdżących samochodami i motorami - najczęściej nie wychodzi im w łóżku. Wolę dobrze sytuowanych, ale kto nie woli? Rozmiar penisa - wolę duże. Ma być inteligentny, najlepiej diabelnie inteligentny. Jeśli taki jest, to usterki fizyczne schodzą na plan dalszy. To już koniec mych niewygórowanych wymagań. Ale przypominam - chodziło o "faceta marzeń".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoki, z ciemnym zarostem i obrośniętą klatą :) non stop wesoły mający dołeczki w policzkach jak sie uśmiecha idealny dla mnie i dla nikogo innego taki jak mój mąż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok 185 cm . energiczny,sympatyczny, kulturalny,kochajacy, taki ktory potrafi traktowac partnerke jak ksiezniczke,inteligentny,wesoly.nie przeklinajacy.taki ktory potrafi dostosowac sie do kazdej sytuacji ,odpowiedzialny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opal_ona
Brad Pitt i Keanu Reeves

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluuu
ja mam takiego bruneta o ciemnej karnacji i niebieskich oczach w domu i jak mi kiedyś córka przyprowadzi takiego do domu to ją w drzwi z nim wmontuje :O🖐️ obiecuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artek12345
damna!!A blondyni? Co z blondynami?! Fakt ze ja to taki niestandardowy (ciemne oczy, czarne brwi i jasny blond wlosy), ale i tak zadna o takim nie wspomniala..Tylko brunet, brunet, brunet... Lipa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam zdecydowanie szarookich blondynów wolę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artek12345
Neit, postawilbym Ci za ten tekst piwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolę brunetów
blondyni wyglądają tak jakoś nieciekawie, a szczególnie świńscy blondyni. Są tacy jacyś rozmyci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oblech
Buahahhahahahahahaaa. Jesteście jednak puste. Kolor oczu jest wymarzony, bo pasuje pod kolor sukienki czy butów. Ludzie :P Jęczycie na facetów, że zachowują się jak dzieci, a same robicie to samo. Wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie: wysoki (185) brunet, dobrze zbudowany ale szczupły, żadnych misiów! oczy ciemne, włosy ciemne, lekko kręcone, nie całkiem krótkie ale nie za długie, absolutnie nie wystylizowane. Uroczy uśmiech, pewny siebie, trochę bezczelny, bezproblemwy, inteligentny, z pasją w życiu, zakochany we mnie. Praktycznie(co jest): wysoki (181) blondyn, jasne niebieskie oczy, szczuplutki, cudowny i nie zamienię go na żadnego wymarzonego bruneta. No, ale pomarzyć można, prawda...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikołajka89
JA sama stworzyłam sobie takiego idealnego faceta, którego mam nadzieje kiedys spotkam pieknastronazycia.nivea.pl/pl/mezczyznamarzen/mezczyzna/id-158507

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seksi lacha
mój idealnu facet to: -blondyn -niebieskooki -wysoki -opalony -wysportowany czyli jednym słowem PAUL WALKER!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenia... to bańka mydlana.
Mialam juz kogos.. kto odpowaiadl mi wyglondem...(wlasnie takiego chcialam mieć).. i bardzo go kochałam... bardzo.. z tym że on mnie... nie... nigdy..i nawet teraz jak mysle o nim.. to ... dochodzi do mnie ... ze złamał wszytskie zasady... zeby udowodnic sobie ze jest ... wart wiecej ode mnie.. zeby sie do wartosciować...a tk na prawde to on jest nic nie wartym.. smieciem.. Ale teraz... chcialabym mieć.. chlopaka nie musialby byc ideałem... wystarczy... ze bedzie mial dlugie wlosy... powazny.. nie krytykujęcy i nie hipokrytyczny metal albo rock'man.. nie musi byc.. duszą towarzystwa... wazne zeby mnei pokochal mimo wszystko... na dobre i złe. i aby to nie byla fascynacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozrtors
Ja jestem taki: Mam 24 lata. 190cm, 92kg, dobrze zbudowany, opalony. Mam ciemne oczy i ciemne włosy. Uważam, że jestem dość inteligentny. Na pewno szczery, opiekuńczy, sympatyczny i pracowity. Jedyna moja wada to nieśmiałość... ale staram się z tym uporać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozrtors
"wazne zeby mnei pokochal mimo wszystko... na dobre i złe. i aby to nie byla fascynacja... " Nie chcesz, żeby Twój męzczyzna się Toba zafascynował ? Miłość to przecież także wzajemna fascynacja właśnie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×