Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zamarzylam sie P

Wasz facet marzeń??

Polecane posty

Gość Pozrtors
Moja Kobieta marzeń to osoba wesoła, uśmiechnięta, pełna energii, ale też nie przesadna imprezowiczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieco starszy ode mnie wysoki (min 190- 195 cm) nie może być chuderlakiem brunet z ciemnymi oczyma włochaty :) ale wygląd w sumie nieistotny :) no, wzrost jest istotny :D dobry, madry, szczery, podróżnik, odważny, wierny, zaradny, zdecydowany, musi mieć hobby no i najwazniejsze... musi mnie kochać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciemny blondyn, włosy lekko kręcone, ciemna cera,bardzo ciemne oczka, w których musi mieć to coś, ten błysk. Uparty, potwornie inteligentny, taki, który umie jednym słowem, jednym spojrzeniem zmienić wszystko. Może być odrobinę nieśmiały, raczej nie imprezowicz, czuły romantyk gotów zrobić wszystko dla swojej księżniczki. Taki magnetyzujący wzrok, w którym odzwierciedla się jego bogate wnętrze... Indywidualista, nie pędzący ślepo za tłumem i potępiający mnie za marnowaniem czasu, który moglibyśmy spędzić realizując nasze wspólne pasje, siedząc na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodszy, tak do 7 lat informatyk, z szesciopakiem na brzuchu, jędrnym tyłkiem i delikatnymi bicepsami. Brunet lub szatyn, nie musi byc wysoki, ale musi grzeszyc inteligencją :) Lubi gotować, potrafi zrobic masaż i ma zwinny język. Takie okazy w przyrodzie nie występują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pendrak pospolity
to rzem ja taki twój wyidealizowany typcio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×