Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sz....a

Malowanie pokoju pomocy!!

Polecane posty

Chciałabym pomalować pokój na inny kolor niż do tej pory, zawsze miałam biały. Myślałam o żółtym tylko nie wiem czy bedzie pasował do mojego pokoju. Mam sosnowe meble, wypoczynek w brazach i bezach, bezowy dywan, brązowe załonki. Czy żółty kolor będzie do tego wszytskiego pasowal, a moze jakiś inny? No własnie a jak żółty to jaki odcień? Ja myslałam o słonecznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny jest
czekoladowy... mozesz polaczyc z bialym na jakis sciankach albo bezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czekoladowy nie będzie za ciemny? Bo boję się,że zrobię przez ten kolor norę z pokoju:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli mogę zapytać
Wydaje mi się, że sosnowe meble na żółtym tle będą ginąć. Do brązów świetnie pasuje zieleń oliwkowa. Brąz - fajnie wyeksopowałby meble-ale będzie ciemno, aczkolwiek jedna ściana pomalowana na czekoladowy brąz lub ciemną zgniłą zieleń to fajne podłoże by wyeksopować ładny duży obraz lub grafikę. Szczególnie jeśli zamontuję się na ścianie podświetlenia specjalnie do obrazów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo o zieleni nawet nie pomyślalam:) no nic muszę jechać do sklepu i poogladac trochę tych farb. Zawsze miałam pomalowany pokój na jeden kolor i nigdy nie myslałam o tym zeby pomalowac jedna sciane na inny kolor:) Dziękuję bardzo za odpowiedz. Będę musiała trochę pokombinowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli mogę zapytać
Jarzębina, taka dojrzała, to też fajny pomysł, ja jednak nie mogłabym odpoczywać wśród czerwieni :) ale proponuję wybrać się do sklepu zgarnąć gazetki wszystkich producentów farb, tam znajdziesz inspiracje i będziesz mogła wybrać odcienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sz.....a
O nie czerwony odpada, chyba bym sie zamęczyła w tym pokoju, mogłabym taka czerwienia pomalować pokój, w ktorym rzadko przebywam ale nie taki, w którym spedzam prawie cały czas. Własnie wrociłam ze sklepu ze sterta gazetek o farbach, odcieniach, dobieraniu kolorów...Teraz pozostaje mi trochę pogłówkowac:)Jejku nie wiedziała, że tyle tego jest....No cóż....do pracy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w pokoju pionowe pasy zielony groszek i biały, a sufit to trawa cytrynowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sz.....a
Łoooo matko tego tyle jest, ze w ogóle mam metlik w głowie:( 10 odcieni żóltego...ja nawet nie widze różnicy miedzy kolejnymi po sobie:)paski...nie to nie dla mnie. Zdecydowałam się jednak na jeden kolor a to juz cos:)teraz muszę wybrać sam kolor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie wybierz najjaśniejszy możliwy! Kolor na ścianie będzie ciemniejszy niż to, co widzisz na próbnikach. Zwłaszcza jeśli dotychczas miałaś zawsze biały, to mieszkanie w mocnych kolorach może być na początku lekko szokujące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ąć
zdecydowanie niebieski! żółty będzie koszmarnie mdły!!!! znajdż delikatny niebieski, lekko może wpadać w popiel- będzie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieskiego to ja się boję jak ognia, bo poźniej niczym tego nie zamaluję, takie mam wrażenie...Kolor już wybrałam, słoneczny żółty, taki jak chciałam:), bo przy okazji remontu zdecydowałam się na nowe meble w ciemnym brązie. No zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie:) Jutro przychodzą malować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×