Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 4563

allegro

Polecane posty

Gość 4563

wygrałam w licytacji, ale jednak nie chcę danej rzeczy zakupić. Czy nie wpłacając firmie pieniędzy, coś mi grozi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierasekk
to zależy za ile tą rzecz zakupiłaś/eś? sprzedający wzróci się do allegro o zwrot prowizji, ty dostaniesz negatywa.,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierasekk
a tak z ciekawości : jakaś chwilowa niepoczytalność kazała ci licytować? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4563
15 zł rzecz, dostawa również 15 jaka prowizja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4563
rzecz mi się spodobała, ale nie będzie mi w niej dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teenage angst
bedziesz miec tez nieprzyjemnosci ze strony sprzedajacego,ale to zasluzone,lepiej tak na allegro nie robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierasekk
za wystawienie przedmiotu się płaci, tak samo gdy przedmiot zostanie sprzedany allegro pobiera prowizję... jeśli sprzedawca się uprze ( ma dużo komentów) a ty dopiero zaczynasz mogą ci nawet w krańcowych przypadkach zablokować konto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oneka
a jak wygląda kwestia zwrotu rzeczy? bo może warto to jednak w takiej sytuacji sprawdzić i zwrócić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierasekk
dokładnie przecież kupujący ma prawo zwrócić rzecz w stanie nienaruszonym bez podania przyczyny w terminie bodajże 7 (chyba )dni :o ale lepiej być bezmyślnym - dzieci na wakacjach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oneka
zwrócić w stanie nienaruszonym? nie otwierać paczki i napisać zwrot?? - na serio potrzebuję rady, przyda mi sie na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierasekk
paczkę przyjmujesz , towar ci się nie podoba i w stanie nienaruszonym ( nieuszkodzonym) odsyłasz...? oneka- ale nie jstem pewna, najlepiej sobie gdzieś doczytać .... a nie przyjmując paczki - też masz do tego prawo.... wiem że masz prawo do zwrotu bez podania przyczyny, ale jak to w praktyce wygląda to nie mam pojęcia - więc ci nie podpowiem :o może ktoś bardziej zorientowany się wypowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oneka
dziękuję za pomoc, wskazówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teenage angst
ja kupuje na allegro od czasu do czau od 3 lat i w praktyce ta zasada najczesciej nie obowiazuje-chyba,ze sprzedawca informuje o tym na stronie "o mnie".oczywiscie dotyczy to z reguly rzeczy nowych,sprzedawanych hurtowo,ale na pewno nie rzeczy uzywanych.takze trzeba miec szczescie i trafic na takiego sprzedawce,najlepiej przed zakupem sprawdzic na jego stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oneka
ile czasu od momentu zakupu jest na zapłacenie za rzecz- zazwyczaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la camisa negra
jeśli kupilas cos droga licytacji to nie mozesz zwrocic. ewentualnie wymienic na inny rozmiar. tylko w przypadku 'kup teraz' mozesz zwrocic towar w ciagu 10dni bez podania przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjhkhk
jest dokładnie tak jak napisała la camis. dodam tez, ze sprzedajacy musi by firma, jesli sprzedaje jako osoba prywatna to zwrot Ci nie przysługuje (tzn. zależy od dobrej woli sprzedajacego) A tak w ogole jak licytowałas to nie wiedzialas ze w tej rzeczy bedzie Ci brzydko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to bywa..
jak masz malo komentarzy to lepiej szarpnac sie te 30zł bo dostaniesz negatywa i pozniej ludzie moga niechciec ci czegokolwiek sprzedac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×