Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dssss

tally weijl? czy kotoś tam pracuje?

Polecane posty

Gość dssss

Macie jakiś znajomych, którzy tam pracują/ pracowali? a może same macie doświadczenie z tym sklepem? chodziło by mi o jakieś praktyczne informacje. wynagrodzenie, zniżki, atmosfera, godziny pracy itd. Proszę bardzo o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssss
ponawiam prośbę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zniżki są zawsze. od 20 - 25 % w góre. płaca . trudno powiedzieć. pewnie z 5 - 7 zł/h . ja jutro ide do butiku ups ! i też niewiem co mnie czeka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zniżki są zawsze. od 20 - 25 % w góre. płaca . trudno powiedzieć. pewnie z 5 - 7 zł/h . ja jutro ide do butiku ups ! i też niewiem co mnie czeka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zniżki są zawsze. od 20 - 25 % w góre. płaca . trudno powiedzieć. pewnie z 5 - 7 zł/h . ja jutro ide do butiku ups ! i też niewiem co mnie czeka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssss
Byłam tam wczoraj na rozmowie i płacą moim zdaniem nieźle. W żadnym sklepie tyle nie miałam za taką ilość godzin. 1200 za 160 h pracy- 40 w tygodniu, a każda godzina więcej płatana jako nadgodzina. moim zdaniem to całkiem sporo. Zawsze w sklepie miałam ponad 5 na rękę a tu ponad 7 na rękę za godzinę. ale właśnie o zniżki się nie pytałam. I o to czy mundurek w którym chodzą na zawsze jest ich? czy ktoś to wie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat nie wiem jak jest w tym sklepie ale na 100% mundurek w ktorym sa w pracy jest ich, czyli deputat pracowniczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edascscss
jak zarobki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×