Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grado

tabletki anty a suchość pochwy

Polecane posty

Gość grado

Kiedyś zawsze byłam mokra i podniecona, partner nie musiał nic robic by tak było , teraz musi minąć z 15 minut albo i więcej żebym była mokra ale i tak czasami wysycham w trakcie czy to może byc spowodowane tabletkami ? biorę Yasmin od 1,5 roku pozatym kiedys nie byłam wogóle wrażliwa a teraz często przez jakieś głupoty płacze czy wy też tak macie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grado
to mi sie chyba zmiejszyło , bo kiedyś byłam nimfomanką uprawiałam seks kilka razy dziennie bez zachamowań a teraz często jestem smutna bez powodu i nie mam ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokój
Ja biorę tabletki 5 lat i też mam ten proble, czasem dosłownie jestem tak such,ze nie dochodzi do niczego bo mąż nie może wejść:( najlepiej kupić jakiś środek nawilżający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grado
albo środek nawilżający albo tabletki odstawic i sie na cos innego przeżucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie możecie kosztem obniżenia lub zaniku libido brać tabletki Musiscie skonsultować z lekarzem żeby zmienił tabletki o innym składzie hormonalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety............
po tabletkach anty często występuje suchość. A po długim stosowaniu to już na bank. Jak przez pół roku nie brałam pigułek, to wystarczyło, że mój luby trochę mnie popieścił i już byłam nawilżona. A z tabletkami to gra wstępna musiałaby trwać bardzo bardzo długo. więc stosujemy oliwkę bambino :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×