Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiuniaWroc

teraz lato przydalby sie nowy depilator? co poleciacie/odradzacie?

Polecane posty

Podzielcie sie doswiadczeniami, na rynku pelno depilatorow nie wiem na co sie zdecydowac, interesuja mnie depilatory w granicach 300 zl w gore. Moj pierwszy depilator to philips za okolo 70 zl Satinelle :/ jest beznadziejny, nie dosc ze depilacja bardzo bolesna to jeszcze i tak nie usuwa wszystkich wlosow i zostawaly krostki ;/ porazka, kupilam go jakies 2 lata temu i uznalam ze w koncu trzeba kupic cos lepszego;) tylko nie chcialabym sie naciac na jakis badziewny mimo wysokiej ceny wiec licze na Wasze rady ;) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Depilator Braun 5170 kupiłam na allegro za 165 zł + 11 zł przesyłka. Nasadka masująca Nasadka Efifiency Pro Pędzelek do czyszczenia Woreczek na depilator Instrukcja ładowarka i na życzenie faktura VAT stronka do aukcji na której kupowałam http://allegro.pl/item392270575_392270575.ht ml a no i głowicę depilującą można myć pod bieżącą wodą jak się ją wyciągnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Depilacja była bolesna tylko za pierwszym razem dziś się depilowałam 3 raz. Po depilacji smaruję nogi Sudocremem ot sposób na krostki :) Najważniejsze żeby później robić peeling nóg. Dobry jest z Garniera cukrowy bo on ma duże "ziarna" Czy usuwa wszystkie włosy..Hmm tak tylko trzeba pod odpowiednim kontem je zaatakować.. :) A no i ma 40 pęset. Myślę że nie warto kupować jakiś droszy bo teraz już cena będzie grała rolę od ilości nasadek, a nasadki chyba można dokupić osobno. Chociaż nogi i tak później się przyzwyczajają a bez nasadek lepiej łapie. Nasadki pomagają za to przy pierwszym razie :) No i w sklepach jego cena to 200-240 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie potrzebnie wydasz tyle kasy :) Obydwa depilatory mają lampkę, obydwa mają po 40 pęset, w jednym i drugim możesz myć głowicę pod bieżącą wodą i nasadka Effifiency Pro jest ruchoma. A różnica w kasie dość sporawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×