Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zona 36 Mk

dziewczyny jak prowadzicie dom

Polecane posty

Gość zona 36 Mk

? Ile tygodniowo,miesiecznie wydajecie na zycie? Z ilu osob składa się Wasza rodzina? Gdzie robicie zakupy i jak oszczedzacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak
-2 osoby oplaty za mieszkanie ok 1000zl -raty miesieeczne ok800 zl -duze zakupu raz na 2, ok400-500zl-real, makro -codziennie pieczywo, owoce,papierosy, slodycze...ok50-250zl dzien jedzenie na zamowienie...3-5razy na mies-50zl za sztuke ... butelka dobrego alkoholu2xmies=250zl wino czerwone wytrawne=jakies160zl na mies taxi=ok100mies-nie mamy samochodu wiekszy obiad z goscmi...raz na tydz..moze na dwa=100zl...cos dokupic nie oszczedzamy...nie musimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak
duze zakupy co dwatyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz dobrze uuu
tylko pozazdroscic :) pzdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej taaaaaaak
a ile na chore dzieci przeznaczasz bo chyba zapomnialas napisać :Pjakies cele charytatywne ,tyle biednych dzieci w Polsce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak
sorrryyy ja na kase ciezkie lata studiowalam, i teraz pracuje ciezko zeby moc tak zyc,,,zazdrosc?..trudno...po latach jedzenia makaronu i wyrzeczen...mam to na co zapracowala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak
i z porzadnego tematu robi sie pyskowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
Studiowals ? wybacz , ale mnie bez studiów to zle budowanie zdan mozna jakoś wybaczyć - absolwentce szkoły wyzszej .... NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak
hmmmtemat jest o czym innym.....elokwencja i moralizatornia........ gratuluje.na studiach musialam przezyc za 600zl..gdzie 300mieszkanie, bilety...wiec o co wam chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to wrocmy do tematu
kobiety,dzielcie się radami ,proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .gfytfyygyy
pyskowka sie zaczela bo przecietny polaczek zle sie czuje jak komus sie lepiej powodzi...momentalnie takiemu gula skacze ...zalosne ale to narodowa cecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale burza:) ja podobnie jak\"taaaaaak\" robie wiesze zakupy srednio co 2 -3tygodnie i zauwazyłam, że to jest sposób na oszczędzanie-przynajmniej dla mnie robiąc zakupy w realu bo akurat ten sklep z większych przypadł mi do gustu, wybieram i orginalne towary jaki i tip-a(mleko, śmietana, cukier,czasem jakies słodkości,ryż, kasza, kukurydza w puszce,fasola...), bo wychodzą taniej a nie są szajsem. nie mamy własnego mieszkania więc wynajmujemy. staram się miec w domu sporo różnych produktów, tak żeby móc czasem z niczego:) zrobic coś. ograniczam użycie środków chemicznych-drogich jak cholera...do czyszczenia stosuje sodę i ocet-niezastąpione i tanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to wrocmy do tematu
wiecej robią takie komentarze,lepiej skonczcie i wypowiadajcie na temat:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bossshhhhh
jacy tu zazdrosnicy siedza :-0 Gratuluje, ze po chudych latach masz te tluste :) korzystaj z tego i ciesz sie w koncu sama na to zapracowalas :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Lety
z ilu osob sklada sie TwA rodzina? I jakie sumy wydajesz na codzien i wtedy gdy robisz grubsze zakupy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwie osoby:) oj te wieksze zakupy...aż boję się napisac, bo dostane kijem po głowie, od 300-450zl. dziennie od 10zl-50chyba, jejku zależy od dnia, zasobu kieszeni wiadomo-kończy się proszek trzeba się w niego zaopatrzyc...nam ciągle coś się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Lety
u mnie wciąz sie wszystko konczy,niestety,pozdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabrina2368
oplaty miesieczne:1300 kredyt:400 wieksze zakupy 2 w mc=600 dziennie :50-100zl przyjemnosci typu kino basen dyskoteka knajpa 2-3 razy w mc(jedna po 100/150zl) papierosy ,piwo alhohol bezyna w sumie w mc=700-850zl :o to mnie najbardziej martwi raz w roku wakacje za granica lub w polsce (tegoroczne wypadaja za granica :D) w sumie 4000zl dzieci nie mamy ,malo jemy ,pracujemy oboje mieszkamy w mniejszym miescie ,co miesiac odkladamy drobna sum pieniedzy na jakis wiekszy wydatek np aparat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
Ja pierdole, jakie tu barany siedza!.To chyba nie jest dzieci wina ze nie maja co do ust włozyc, tylko dorosłych osób.I nie szkoda ci tych dzieciaków ktore chodza z pustym zoładkiem?? ja mam mało kasy, i tez ciezko pracuje, ale na cele charytatywne dla dzieci zawsze znajde pare groszy, odmowie sobie cos, ale im dam.Takie mam serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzyma sie tematu .
dobra,bez kłótni,jak ktos ma ochotę to daje na cele charytatywne.Trzymajmy się tematu ,oka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość costam.....
ale o alkoholu nie zapomnialy.... ja natomiast nigdy tego nie kupuje i zyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyluzujcie.wasze pieniądze? wasza praca? ludzie zyja tak jak chca...a może ktoś z tych osób też był biednym dzieckiem. a polska jest krajem gdzie sa spore różnice w zarobkach, w zaleznosci od zawodu i chęci. moj chłopka pracuje praktycznie 7 dni w tygodniu,zapierdala mówiac brzydko, jest informakiem, nalitykiem i terapeuta,,,wiec o co wam chodzi.? zamiast ryby daje sie wedke... \"a ja mam malo kay i tez ciezko pracuje\"-a czyja to wina, ze masz malo kasy? ludzi, ktorzy zaabiaja wiecej od ciebie? jestescie żałośni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo wyluzujcie i na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"To chyba nie jest dzieci wina ze nie maja co do ust włozyc, tylko dorosłych osób.I nie szkoda ci tych dzieciaków ktore chodza z pustym zoładkiem?? ja mam mało kasy, i tez ciezko pracuje, ale na cele charytatywne dla dzieci zawsze znajde pare groszy, odmowie sobie cos, ale im dam.Takie mam serce.\" Ha! I chwała Ci za to!!! Te dzieci mają rodziców to po pierwsze a po drugie,najważniejsze.Jak ktoś pomaga to nie chwali się tym na byle kafe.I to właśnie znaczy mieć serce,dać nie dla poklasku.A jeśli ciężko pracujesz,a masz mało kasy to już nie nasz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjjjjjjjjjjggggggggggg
amita teraz to juz pierdolisz i nie na temat w dodatku :o masz kasę na wódę a biedne dzieci na chleb nie mają.Przez takicj jak ty swiat wygląda tak a nie inaczej,egoistko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oto Polska właśnie.Po jednym poście wiesz,że wydaję na wódę a nie na biedne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawnicka
taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak oszczedzac nie musi, ale na samochod nie stac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgjkhjk
cięzko pracując, płacąc podatki, decydując o ilości własnych dzieci i dbając o ich potrezby chyba nie mam obowiązku prowadzić domu dziecka czy popierać radosną twórczośc rodzin patologicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×