Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zły na siebie

właśnie zmierzyłem sobie interes - i po co?

Polecane posty

Gość zły na siebie

To forum będzie winne temu, że moje dalsze życie będzie koszmarkiem. Otóż poczytałem sobie różne tutejsze śmieszne dyskusje i diabeł mnie podkusił - stwarzając ku temu warunki bycia samemu w domu, aby pomierzyć sobie to i owo. Dotyczhczas żyłem w blogiej nieświadomości, zadowolony z siebie i swojego życia. A tu nagle jak obuchem w łeb, teraz już wiem jakim wybrykiem natury jestem. Swoją drogą TA część ciała to swoisty fenomen i jakiś dowcip - nie ma w ludzkiej anatomii innego - nomen omen - członka, ktorego wielkość byłaby w populacji aż tak różnorodna. Od 10 do 25. Wyobrażacie sobie jak byłoby śmiesznie, gdyby np. długość nogi u jednych była 100 cm a u innych 250 cm? A właśnie tak jest (wierząc temu cio się czyta) z penisami. Dla wielu natura była okrutna - i dla mnie również. Wynik pomiaru (a mierzyłem dokładnie i wielokrotnie nie wierząc w to co widzę) jest zasmucający. Dla ciekawskich wyniki: NIECAŁE !!!!!!! 12 cm długości u nieco ponad 12 cm obwodu. Żenada. I po co mi to (mierzenie) było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegrałeś życie..
ciekawość to pierwszy stopień do piekła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły na siebie.
w zwisie angielską linijką w calach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez poprawke na odchyłke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzyłem we wzwodzie oczywiście w zwisie to mam koło 6-8cm podszywańcowi dziękuję, ale zdążyłem się \"zabezpieczyć\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdziesz kobiete
ktora Cie pokocha za to jaki jestes a nie za to ile ma cm w zwodzie, swoją drogą nie jest az tak tragicznie, sa faceci ktorzy mają tam 6 cm i to dopiero jest porazka, zresztą wazniejsza jest przeciez grubosc niz dugosc( nie mowie tu o 6 cm dlugosci:) ), przy 12 cm jestes w stanie przebic błone dziewiczą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczona_ona
rozmiar nie jest az tak wazny, wazna jest technika i to wszstko inne, czy sie potrafisz obchodzic z kobieta , notabene zeby doprowadzic kobiete do orgazmu nie potrzebujesz penisa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, nie musicie mi mówić że jest OK, bo ja to wiem. Jestem w wieku nieco większym niż przeciętni bywalcy tego forum, mam żonę i dzieci. Jednak dzisiejsze \"pomiary\" dały mi mocno do myslenia i tą uwagą chciałem się podzielić bo bardzo mnie to zakoczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytrewq1234
a ja miesiąc temu miałem 15.5 teraz cwicze 10 minut dzien w dzien i dzis mierzyłem i jest 16.5. jeszcze pocwicze bo potobno mozna cos jeszcze poprawic (dojdzie jakies 2 cm). takze TY mozesz spokojnie dojsc do 15. to nie bujda. cwiczqac poprawia sie ukrwienie penisa i tyle. jest jeden skutek uboczny. przy wzwodzie jest twardy jak skała:D dodatkowo mozna cwiczyc na grubosc ale ja nie cwicze bo wychodzi mi 14,5 a od 14 według skali uchodzą za duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdziesz kobiete
to jak przy wzwodzie jest super twardy to jest ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł891
no wiem wiem :P ale cwicze dalej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł891
tyle ze ja tez na grubosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytrewq1234
no wiem mówiłem z ironią:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu nie mogę no
:D To mierzenie jest kretyńskie, podobnie jak wiele różnych innych trendów forumowych i nie tylko. :D Żonę masz, Żona zadowolona, dzieci się powiły, a różnice w budowie ludzi są i dzięki Bogu, że tak jest. Normalna sprawa i nie kumam tego wartościowania, skoro sprzęt spełnia swoje zadanie. A forum faktycznie wypacza psychikę. :O Ja się boję stracić dziewictwo z obcym facetem, w obawie przed przemianą w "używaną szmatą". A faceta swojego, z którym mogłabym to zrobić nie mam. A przecież to moja dupa i moje potrzeby biologiczne, więc nie powinnam mieć takich blokad. :O Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14-latek
Jezu ja mam 13 cm i 12 w obwodzie ale nie mam wytrysku to jest tragedia a nie to ze masz 12 cm jak cie laska bedzie kochac to mozesz jej wsadzic i 8 cm a podnieci sie bardziej niz jak by miala w pi*ce 18 cm xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14-latek
zly na siebie. podaj swoje gg to pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejkulutu
ale sobie chłopaki jazdę sami szykują ;-) a ja nie mam żadnego penisa i żyję...trudno się mówi, Bozia nie dali ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejkulutu
ćwiczenie penisów??? ale to chyba "pompki", co??? jesteście fascynujący :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superrrrrrrrrrrrr
ja ma dlugosc 18 cm i grubodc 15 cm i przy pelnym zwodzie stoji nie jest twardy jak skaA nie jest mieki jest taki mily w dotyku :) z taki dobry Kobietki;) Ps. dodam ze grzybek bardzo ladny i ksztaltny i penisek lekko pokrecany w lewo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superrrrrrrrrrrrr
kto ja? ale jak dobry taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superrrrrrrrrrrrr
acha ale raczej tak jest ze wiekszosc lasek maja duze norki, a ta mniejsze to bede delikatny i nie calego wsadzal nie doglebnie penetrował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superrrrrrrrrrrrr
pisalas ze mam za duzego jak dla ciebie to co bedzie ok? malopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armata
Co sie smucisz, ja ma długosci 15cm i jak wsadzam do konca swojej zonce to mówi ze ja boli. Robimy to w kilku pozycjach, a sa takie gdzie ja boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Durex Sed LEx
12cm - to nie jest duzy ale nie za mały. To jest tak jakbys miał 175cm wzrostu - po prostu do wysokich nie należysz - ale karłem na 100% nie jesteś. Wszystko ok. Do udanego życia seksualnego 12cm jest równie wystarczające jak 175cm wzrostu do gry w piłkę nożną :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sar kozy
tez mam takiego malego (okolo 11 cm jak uczciwie zmierze) pytanie do pań czy któraś miała z takim doczynienia? czy to rzeczywiście nic tylko dokonać żywota w ascezie z takim farfoclem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18latek
Ja też mam 13cm długości i 12cm obwód, jak mierze nie przyciskając do ciała.(jak lekko przycisnę to mam 14cm - sam nie wiem jaka długość jest prawidłowa) Jestem tym faktem trochę przygnębiony, no ale cóż może dziewczyny oceniają facetów nie tylko po rozmiarze penisa - ale czytając niektóre fora internetowe można się podłamać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyprysek_18
jeśli trafisz na głupiego lachociąga, to możliwe że nie będzie usatysfakcjonowana (nie chodzi mi o sam seks,ale jej "ego"). jeżeli trafisz na normalną, zakochaną dziewczynę (a większe szanse ze na taką trafisz, ), to nie masz się czym przejmować. naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×