Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagatha

w jaki sposób wylicza się tc

Polecane posty

Gość jagatha

jak w temacie. jestem przed wizyta u ginekologa, prawdopodobnie jestem w ciazy. do zaplodnienia doszlo miedzy 29 czerwca a 3 lipca, termin planowanej miesiaczki to 11 lipiec. jak wyliczyc jak daleko jest w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy dzien ostatnije miesiaczki kiedy mialas policz od tego dnia co tydzien kolejny tydzien ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak napisane wyżej. Miesiaczke ostatnia miałaś prawdopodobnie ok 16 czerwcza i odtąd liczą się tc, wiec terazmasz skończone ok 6tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagatha
super, czyli nie od dnia zaplodnienia. Ciesze sie, bo w takim razie jest sznasa ze zobacze na usg cos wiecej niz pecherzyk!! :-D Dzięki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja miałam mnien wiecej tak samo tylko ja mieałam ostatnią miesiączke 18 czerwca dziś ode do lekarza ciekawa jestem czy usłysze juz jakies bijące serduszko czy jeszcze trzeba na to poczekać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce wykształca się w 21 dniu
po zapłodnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie dokładnei w 42 dniu
cyklu i 25 dni od owulacji widoczny był już zarodek echem serca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w 44dc, wcześniej jeszcze nie było serduszka chociaż dzień wcześniej też miałam usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie dokładnie w 42 dniu
dodam jeszcze, że mój lekarz polecił mi przyjść do siebie na pierwsze badanie 10 dni później zatem już w moim 52 dniu cyklu czyli na poczatku 8-go tygodnia a ten pierwszy raz pojechałam na ostry dyżur, bo zdawało mi się, że mam jakieś plamienie i dlatego tak wcześnie miałam to usg i chyba na bardzo dobrym sprzęcie, bo byłam na Klinikach we Wrocławiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×