Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niepewna..

umówiłam sie na seks..

Polecane posty

Gość Coala ma kota
bosheee....ona ma rozregulowana gospodarke hormonalna!!! napij sie szklandki wody to ci przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo potrzebnie, bo pewnie jutro będą na kafe. :o i będziemy musieli ocenianie robić, a to duupy, a to cyców, a może nawet i ryja. a może nawet i pipy z wyciekiem. ja już się niecierpliwię. czekamy do jutra. trzymaj się 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna..
dziewczyny a wy tak nie macie? nie podniecaja was takie odskoki od rzeczywistosci?? jednorazowe numerki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wykorzysta bo będzie się bał że Ty zrobisz to samo, w końcu nie tylko on ma Twoje zdjęcia ale Ty też masz jego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Ja bym mu się niby przyznała ze go oszukałam i że to nie moje zdjęcie tylko koleżanki i bym wysłała swoje "prawdziwe" (jakiejś obleśnej dziewczyny), żeby sam zrezygnował ze spotkania. W ten sposób gdyby pokazał Twoje prawdziwe zdjecie kolegom to masz alibi ze to nie byłas ty tylko jakas twoja durna koleżanka je wysłała komus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna..
wiii -> masz racje.. chyba jednak sie wycofam.. jakos powtrzymam swoje hormonki i dam sobie spokoj z tym kolesiem.. jakby co to przeciez tak jak pisala Wesoła Kobietka moge zawsze zwalic wine na kogos i wcale nie przyznac sie ze to ja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna..
ejbisi -> dobry pomysl.. myslisz ze uwierzy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi .
wierność nigdy nie popłaca, jak fajne ciacho to się nawet nie zastanawiaj, Twój chłopak na pewno tez bzyka na boku, oni wszyscy tak robią , więc nie miej skrupułów, a przynajmniej na chwilę trafisz do krainy rozkoszy, a może ten nowy okażę się właśnie tym jedynym kto wie, nie dowiesz się, póki nie spróbujesz, ja też długo szukałam i korzystałam z życia na całego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coala ma kota
swojej nie widzialem ale widzialem twojej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna..
tylko czy warto.. jestem pewna ze moj facet mnie nie zdradza.. za bardzo mnie kocha.. to tylko ja jestem taka pojeb.ana i chce mu zrobic takie swinstwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna..
wlasnie chodzi o to ze on napewno tego nie robi :( jestem pewna na 100 a nawet 200 % :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi .
jeśli jesteś tego pewna w 1000% to NIE RÓB MU TEGO!!!!!! Są jeszcze porządni faceci i kto wie czy spotkasz w życiu jeszcze równie dobrego, ja tez trafiłam na taki egzemplarz i tez teraz bym go w zyciu nie zdradziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna..
masz racje emi.. malo teraz porzednych facetow.. skoro ja mam takiego to sama bede porzadna i nie zdradze go... wycofam sie z tej wczorajszej znajomosci jak najszybciej.. dziekuje wam wszystkim za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi .
trzymaj się Mała, dobra decyzja, pa :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zdradziłam
właśnie tak... Pracowałam z tym kolesiem w jednej firmie i od słowa do słowa doszło do czynu... Powiedziałam tylko jedno zdanie (nieświadoma że on to podchwyci) i dał mi to, o czym marzyłam (w tedy właśnie głośno marzyłam:) ) I nie żałuje! było BOSKO! A mój mąż póki co nic nie wie, żyje sobie we własnym swiecie, ja jestem też zadowolona, ten koles też... Same korzyści! pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×