Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atcia

kompleksy...moja zmora.

Polecane posty

jak poradzić sobie z kompleksami. wszyscy mówią mi ze jestem ładna i atrakcyjna, ale ja nie potrafię w to uwierzyć. ciągle wydaje mi sie ze jestem za gruba, za brzydka. nie jestem jakaś małolata, która ciągle zastanawia sie nad swoim ciałem, ale mimo to trudno mi siebie zaakceptować. wszyscy mówią mi ze taka dziewczyna jak ja powinna miec kolejkę adoratorów, a ja nawet nie potrafię zatrzyma przy sobie jednego faceta. poradźcie mi coś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylekkkk
ja tey tak mam...poprostu wystarczy sie otworzyc , moze sa jacys odoratorzy a ty jesli caly czas jestes zmartwiona ze mast np.ta gruba uda i masz fatalny chumor a facaci lubia laski z ktorych az swieci .....napisze cos jescze potem ...buzzzka i pozdrooofki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez///
ej tez mam tak samo! niby jestem ładna, słysze to czesto,chłopacy mnie zaczepiaja. ale jednak nie podobam sie sobie ! wogole nie wiem o co chodzi. moj chlopak mowi ze jestem super ładna,a mi ciagle w głowie ze mowi tak z milosci...czesto az na siebie patrzec nie moge...oj dziwna jest ta psychika ludzka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez///
łatwo jest powiedziec, ze wyluzuj ,zaakceptuj siebie itp....chyba potrzebny by był jakis silny bodziec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×