Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malineczkkaaa

czy faceci lubia spokojne niesmiale dziewczyny?

Polecane posty

Gość malineczkkaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwazam ze nie lubia
gdyby tak było to te niesmiałe byłyby rozchwytywane a nie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walnac ci.........
oni lubia takie co od razu na chuja wskakuje:P:P:P:P:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walnac ci.........
a jakie kochacie? o ile kochacie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitkaa22
kochaja wariatki co od razu na chuja nie wskakuja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagiAnioł
chlopaki lubia takie dziewczyny to pogadania:) a potem na koniec znajomosci rzuca ci tekst: "cnotka nie wydymka" :) buaha .... troche odwagi trzeba miec w sobie, bo dam ci taki przykład: sa ludzie ktorzy nie maja nawet odwagi powiedziec ze wieje wiatr, choc czuja powiew wiatru, chyba ze ktos wczesniej powie im ze wieje wiatr:) a tak serio to z czym do ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z pragi
Głupie pytanie. Tak jakbys miala powiedziec, czy kobiety wola brunetow czy blondynow :P Ogolna tendencja jest taka, ze wola kontaktowe, otwarte, rozesmiane babki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba najbardziej lubią takie, które zachowują sie odpowiednio w każdej sytuacji, czasem potrzebne wyciszenie, a czasem normalna nieskrępowana rozmowa (nie znaczy ze bez kultury, po prostu normalnie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim lubimy takie, które nie wzbraniają się przed robieniem obciągu z połykiem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikonik
chyba raczej takie, które podtrzymuja wrażenie, że sa dobre w obciągu z połykiem ale póki co nie daja szansy by to sprawdzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie lubią nieśmiałych dziewczyn, ani spokojnych. Nie zauważyliście, że jeśli dziewczyna jest nieśmiała to stara się to ukryć, przybiera maski i nie zachowuje się naturalnie, nie jest sobą. Zawsze przecież staramy się, żeby nas postrzegano lepiej. A faceci lubią dziewczyny spontaniczne, z którą zawsze można wyjść na piwo, ze znajomymi. Spokojna dziewczyna ma zazwyczaj niewielu przyjaciół (chociaż są wyjątki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camp Nou Ty jak zwykle te swoje prowokacje wystawiasz, ale to już było tle razy na forum :) ciekawe ile razy zarzuciłeś takim tekstem w tzw. realu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikonik
tak tak.. lubicie spontaniczne dziewczyny czyli spokojne, uległe i czekające na telefon.... :O takie co niczego nie oczekują i niczego nie wymagają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasikonik tak tak.. lubicie spontaniczne dziewczyny czyli spokojne, uległe i czekające na telefon.... takie co niczego nie oczekują i niczego nie wymagają to wtedy zanudzic sie mozna.....dziewczyna musi miec charkter i swoje zdanie przedewszystkim.......ciepłe kluchy odpadaja:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> ciekawe ile razy zarzuciłeś takim tekstem w tzw. realu? Bez znaczenia co bym odpowiedział na to pytanie, to i tak nie uwierzysz, więc po co mam odpowiadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camp, w zasadzie pytanie było retoryczne, co łatwo zrozumieć z kontekstu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary temat ale mozna sie wypowiedzieć xD Ja lubie i wolę nieśmiałe :) i uważam że mają więcej do zaoferowania no i pełna kuturka :) z doświadczenia wiem ze jak sie trochę pogada (dość szczerze) okaże sympatie i chęć poznania to nieśmiałość będzie powoli mijać (przynajmniej w stosunku do rozmówcy :P). pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieśmiałe dziewczyny są fajne. Gdy już się do nas przekonają to jeszcze milej się z nimi spędza czas nie nudząc się, niż z kobietką "stoję do ciebie otworem" ;). A nieśmiałość dodaje odrobinę tajemniczości i uczy delikatności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:20 Mellygion "Gdy już się do nas przekonają to jeszcze milej się z nimi spędza czas nie nudząc się" Zgadzam się ^^ co do tajemniczości również :D w temacie jest jeszcze "spokojne". No tylko spokojne w jakim sensie xD raczej wątpię żeby autorka posta/pytania sie odezwała no ale może któraś z pań ma ten sam zamysł więc może trochę objaśnić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaaaaaaaaaaaaa
tu chyba chodzilo o takie ktore nie lubia imprez,sa raczej domatorkami niz otwartymi ekstrawertyczkami ktore co sobote sa na innej imprezie. Takie porzadne dziewczyny po prostu, Troche jednak racji w tym jest ze najwieksze powodzenie maja najczesciej te osoby ktore sa po prostu latwe.Ja to widze nawet w otoczeniu ze moje znajome ktore nie grzesza super charakterem czy uroda,niektore nawet nie kryja sie z tym ze mialy facetow na peczki maja duze powodzenie i ukladaja sobie zycie.A te dziewczyny ktore sa naprawde fajne ale spokojne i ciche nie moga sobie nikogo znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. domatorki ^^ nio to taki typ mi sie podoba :) pewnie dla tego ze sam nie latam na imprezy (za duzo ludzi dla mnie) :P wole mniejsze spotkania znajomych xD co prawda każdy człek jest inny ale moim zdaniem "porządne dziewczyny" to skarb ^^ "A te dziewczyny ktore sa naprawde fajne ale spokojne i ciche nie moga sobie nikogo znalezc." trudno sie nie zgodzić... ale spora część "facetów" za bardzo zwraca uwagę na wygląd i "popularność" ze tak powiem. cisną sie na klawisze słowa takie jak idiotyzm i głupota takich typków. Ja osobiście nie zamieniłbym takiej jednej spokojnej, fajnej dziewczyny nawet na 100000000000...00(0) innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×