Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malineczkkaaa

czy faceci lubia spokojne niesmiale dziewczyny?

Polecane posty

Gość ja jestem nieśmała
i z doświadczenia wiem, że nie lubią ;) Ale może to też dlatego, że jestem brzydka. Ładne i nieśmiałe może i lubią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... trafienie w czuły punkt... nie wiadomo czy przyznać racje czy zaprotestować... z tym jest tak ze każdy ma pewne preferencje... zwykle bardziej zwracam uwagę na osobowość niż na wygląd ale nie jest tez tak ze wygląd nie ma dla mnie znaczenia... jeśli dobrze wygląda to jest ok :) a i nad wyglądem można samemu popracować xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rowniez mysle ze nie lubia
zawsze myslalam ze jestem wlasnie niesmiala, ale od kiedy mam faceta i zareczylismy sie, dzieki poczuciu bezpieczenstwa stalam sie bardziej pewna siebie, otwarta na ludzi. Kiedy wychodzimy razem na impreze poznajemy nowych znajomych, glownie to ja poznaje jeszcze nadal jego starych znajomych lub z nowej pracy to zawsze siedzi kolo mnie kilku facetow z ktorymi rozmawiam, nieraz mi mowili ze taka smiala ze mnie dziewczyna i wogole, i co mnie najbardziej dziwi kiedy moj facet zniknie tylko na chwile zaczynaja mnie podrywac. Wiec smiale dzieczyny i otwarte to nie tylko takie, ktore opisujecie, ze mialy mnostwo facetow, sa latwe i takie tam, bo ja zawsze chodze na imprezy ze swoim facetem, z innymi tylko rozmawiam i nawet z nimi nie flirtuje tylko normalnie rozmawiam na rozne tematy. Dodam rowniez iz uwazam ze jakas super ladna to nie jestem, tylko taka normalna, bo niektorzy i do tego nawiazuja. Zreszta smiala czy niesmiala to nie jest az takie wazne, wazne zeby byc radosna i usmiechnieta, a nie siedziec ze zwieszona glowa i ponura mina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zreszta smiala czy niesmiala to nie jest az takie wazne, wazne zeby byc radosna i usmiechnieta, a nie siedziec ze zwieszona glowa i ponura mina!" Piękny strzał w 10 ^^ tak czy owak są faceci co lubią i są tacy co nie lubią trzeba dobrze trafić ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraflu
a ja bardzo lubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT MW
Musi być śmiała i inicjować zbiżenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co panie sądzą o mężczyźnie nieśmiałym w nawiazaniu nowych znajomości? Osobiście jestem osobą z poczuciem humoru, ale niestety nieśmiały w stosunku do kobiet. Troszkę to hipokryzja, bo lubie panie z charakterem. Osobiście lubię dziewczyny-niematerialistki. Ale to gatunek, który wymiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie takie
ja lubie nieśmiałe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek34
Lubię takie nieśmiałe. Cała przyjemność w poznawaniu takiej nieśmiałej dziewczyny i stopniowym jej oswajaniu ze sobą. Tylko gdzie takie fajne i skromne w Warszawie znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzy 1000
Ja szukam takiej spokojnej dziewczyny, miłej, sympatycznej, jestem z Wrocławia mam 17 lat, pisać na GG-36752158.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laulenkaaaaa
To zależy... Generalnie nie lubią nieśmiałych, bo ciężko je poznać, zwłaszcza, że takie dziewczyny nie stwarzają ku temu okazji, są ciche i wydają się nudne. Nieważne, że te śmiałe często są rzeczywiście nudne i głupawe, liczy się pewność siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasiakaiowaka
Nie lubią :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytaj się tego co wgrał wszystkim facetom bez wyjątku system operacyjny, który sprawia, ze każdy z mężczyzn jest identyczny i ma taki sam gust :classic_cool: Kolejne pytanie z typu: "Czy faceci lubią blondynki?" "Czy faceci lubią małe piersi?" "Czy faceci lubią rude?" "Czy faceci wolą duże piersi?" "Czy faceci wolą kobiece kształty?" i tak dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xfrancuz1
To zalezy od faceta.ja osobiscie gdybym mial wybrac miedzy cicha,skromna dziewczyna a imprezowiczka,otwarta co to jej otwartosc dziala na facetow to bez zastanowienia ta pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiałe są najlepsze
w łóżku !!! I mniej są zdradliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieśmiałość to piętno, introwertykom trudno wejść w jakiekolwiek relacje, nieśmiałe kobiety są tylko dla cierpliwych facetów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otóż to, cream :D każdy kij ma jednak dwa końce, czasami dochodzi do pomyłki i gdy dziewczyna uznawana za niedostępną okazuje się cicha i spokojna, facet traci zainteresowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo lubię i strasznie mnie takie kręcą. Problem w tym, że one zwykle lubią silnych, zdecydowanych facetów, a do takich niestety nie należe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam ze niesmiała laska tez w jakis tam sposób powinna okazac zainteresowanie inaczej bedzie odbierana jako niedostępna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lub co gorsza może być odbierana jako zarozumiała, co jest wręcz śmieszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosty facet0
prawda jest taka, ze nudziary, cieple kluchy i ksiezniczki olewajace facetow (bo ja sie wstydze, boje porazki, odrzucenia- a, co, facet nie?) sa olewane po maksie. A potem zala sie po forach. Faceci lubia spokojne dziewczyny, ale wy nie jestescie spokojne tylko nudne. Kazdy dzien, kazde spotkanie zaczyna sie od "co dzisiaj robimy?", kazda impreza to siedzenie w kacie i "nudze sie", kazde popoludnie to "poogladajmy cos w tv". Nikt was nigdy nie bedzie chcia, bo nawet jak traficie na takiego jak wy, to jedna i druga strona bedzie narzekac, ze nie ma co robic, a partner sie nie stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyk 23
ja uwielbiam :) i takie wlasnie co nie zasuwaja co sobota na dyskoteke tylko lubia spedzac czas we dwoje mrrrrrrrrrr sory za to co powiem ale dzisiejsze dyskoteki to jeden wielki burdel i szambo ktore psuje mlodziez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojne dziewczyny są fajne ale nieśmiałe nie bo często nie są to nieśmiałe a zwykłe księżniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci nie lubią spokojnych i nieśmiałych dziewczyn, a przynajmniej zdecydowana większość. Wystarczy się rozejrzeć wokół siebie - te spokojne dziewczyny zwykle mają mało znajomych, nie mają chłopaków a na imprezach siedzą w kącie. Z kolei te pewne siebie i otwarte laski są otoczone wianuszkiem znajomych i zmieniają facetów jak rękawiczki. Wnioski wyciagnijcie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam nieśmiałe piękne kobiety i to jak rozkręcają się w łóżku, mmmmmmmrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nieśmiałe sa zazwyczaj chamskie, mają nadęte miny i są ponure. Facetom, jak już coś, podobają się te kochane, słodkie, miłe, sympatyczne, uśmiechnięte i (uwaga!) nierozwydrzone kobiety, nie jakieś wariatki, ani nie nieśmiałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię. Zawsze czekają na gotowe, aż ktoś do nich zagada, ktoś się nimi zainteresuje, nic nigdy od siebie, bo one przecież takie biedulki nieśmiałe. Omijam je, wolę te uśmiechnięte i kontaktowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×