Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czyszortydosandalek

szorty + buty na obcasie = Barbie czy Niebarbie?

Polecane posty

Gość czyszortydosandalek

hej dziewczyny czy waszym zdaniem czarne szorty ( nie takie ekstremalnie krotkie - normalne, lekko szerokie ) zalozone do sandalek ( obcas ok 7 cm ) - nie dadza efektu "barbie" ? chodzi o to ze mam jutro randke a upal niesamowity tutaj u mnie i sobie pomyslalam ze zaloze sandalki na obcasie do szortow - tylko czy nie bede wygladala zbyt wyzywajaco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablecznik zimowy
ja tez uwazam ze stroj na randkę jak najbardziej :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyszortydosandalek
dzieki za odpowiedz do szortow nic nie bede zakladac bo za goraco ;-))) a tak serio to: czarne szorty, czarna bluzka - obie rzeczy eleganckie - szorty maja cos a'la kant, perelki ( takie slodkowodne) , rozpuszczone wlosy - sandalki i torebka w tym samy kolorze - czekolada ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablecznik zimowy
dla mnie tez :) Moglabys pstryknac zdjecie, bo wyobrazam sobie ze stroj jest piekny :) Ps. Jestem kobietą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebywam na wszystkich forach Kafeterii równocześnie i siedzę na rzeczonym portalu po 15 godzin na dobę, co jest spowodowane głównie przykrym faktem iż nigdy nie trzymałam faceta za rękę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanująca się Barbie MUSI mieć
miniówę i coś różowego, jeśli nie spełniasz obu tych warunków - przykro mi, nie nadajesz się na Barbie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy w jakim stylu, jesli spodnie białe i sandałki z plastiku to oczywiście barbie, ale jesli masz szorty z dobrej bawełny czarne, lub brąz, do tego jakiś paseczek sznurkowy i skórzane sandałki to sexy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×