Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pierwszarandziorka

Co zalożyć na pierwszą randkę?

Polecane posty

Gość pierwszarandziorka

Witajcie, za tydzień mam pierwszą w swoim życiu randkę. Chcę ubrać jedną z poniżej pokazanych przeze mnie sukienek - są tej firmy, wyglądają tak samo jak na zdjęciach. http://www.allegro.pl/item402476821_victoria_s_secret_zjawiskowa_kobieca_sukienka_xs.html http://www.allegro.pl/item409153387_victoria_s_secret_swietna_sukienka_tuba_xs_.html http://www.allegro.pl/item406726891_victoria_s_secret_kobieca_i_sexowna_sukienka_s.html W każdej fajnie wyglądam, ale sama już nie wiem... Co Wy o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafik888
ja jako chłopak proponuje 3 sukienke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimbol
Wszystkie są ładne, ale pierwsza oprócz tego, że jest seksowna to ma jeszcze klasę. Ją załóż najlepiej żeby zrobić wrażenie. Druga jest niebezpieczna - może się niepodziewani zsunąć, tą odradzam stanowczo. Trzecia ładna, ale dużo dziewczyn ma podobne, a to chodzi o to żeby się pokazać jako ktoś wyjątkowy. Zdecydowanie pierwsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry miałam na myśli nr 2 że jest ok pierwsza jest ładna ale materiał woła o pomstę do nieba a trzecia to wogóle jest niemodna i fatalna- bleee a facet to się chyba kierował dziewczyną ze zdjęcia w wyborze a nie sukienką- jakby ją zobaczył na manekinie to by jej nie wybrał- tacy już faceci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogóle to gdzie Ty na tę randkę idziesz? na bal jakiś czy co? nie masz jakiejśc ładnej spódnicy za kolano sexy sandałów i skromnej dziewczecej bluzki, mała torebka- i jestes super ubrana do restauracji czy kina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o lol :O Ile masz lat? Masz biust w ogóle na te sukienki? CZy jeszcze nie urósł? Jestem w lekkim szoku....Gdzie Ty idziesz na tę randkę? Na wesele czy jak? Myślałem,że bedą tu porady z serii: dżinsy, spódniczka i takie tam....a tu takie suknie.... Ps. pierwsza obleci.... pozostałe - jeśli masz mniej niz 25 lat - nie polecam :/ to ubiór dla starych wampów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teenage angst
i wszystkie akurat z victorias secret :> sciema...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramburak
pewnie chce sobie kupic jedną i zamiast po ludzku spytac którą, to ona ma je wszsytkie w szafie i nie wie którą wybrac, słodka idiotka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba z szafy mamy bo jeśli ona ma mniej niż 25 lat to ja nie wiem jak można założyć takie szmaty? ja wiem że marka znana i wogóle ale nie kazdemu wszystko pasi- te kiecki (oprócz 2) są dla 30-parolatki na sylwestra a nie na RANDKĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 lub 2
3 jakaś dziwaczna. 1 w sumie zbyt strojna, 2 jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierchuszka
Też bym chciała wiedzieć, gdzie to sie wybierasz na te randkę. Wyobrazasz sobie, jak to bedzie śmiesznie wygladalo, jak bedziecie sunąć przez miasto z lodami w ręce, on w koszulce i dżinsach, a ty w takiej kiecy jak na sylwestra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blimpilla
zgadzam się - wszystko zależy gdzie się wybieracie, strój musi być odpowiedni do okoliczności. To najważniejsze. z zaproponowanych 3 sukienek ja bym wybrała nr 1 - jest bardzo kobieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
dokładnie - koleżanka ubierze sie jak na wielkie wyjscie a ten ją zabierze do maca i do parku :o Wg mnie najważniejsze na pierwszą randke to założyć bielizne ;) a te sukienki to :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku.....gdzie Ty idziesz na tą randkę???? Ja na pierwszą randę założyłam spodenki do kolan, fioletowy t-shirt i przyrzucilam czarny sweterek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×