Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilkalulu

Lniana sukienka - i co ?

Polecane posty

Gość lilkalulu

Hej , dziewczyny . Ostatnio kupiłam sobie sukienkę z cienkiego lnu, tak gdzieś do kolan, z falbanką na dole , ale dość dopasowaną w talii i biodrach. No i jest problem , bo nie wiem jaką bieliznę założyć pod nią , bo jest cienka.Próbowałam białej , też stringów i przebija. A to chyba nieelegancko. Poradźcie coś , jaką wy nosicie. Sukienka jest fajna - idealna na upały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęczowe oczko
Ja bym założyła białe stringi i nie przejmowała się widokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Mam jedną sukienkę lnianą, którą nosiłam przed ciążą i zakładałam pod nią stringi, teraz na upalne lato kupiłam sobie nową lnianą sukieneczkę bo wygodnie się nosi , i teraz mimo większego brzuszka też noszę stringi. Więc tak jak mówię ja i poprzedniczka załóż stringi i się nie przejmuj widokiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oblech
Nie zakładaj stringów. Z takich panien jest największa polewka. A przecież wam zależy na naszym zdaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajo je
zaloż stringi w kolorze cielistym :) tak chyba będzie najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacie w cielistym kolorze
będą ok, idealne są sloggi hipstery dostępne w triumphie, majtki które masz na sobie a jakbys ich nie miała, nic sie nie odznacza, są naprawdę super, nie ubieraj białej bielizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkalulu
Chyba spróbuję tych cielistych, chociaż moja kumpelka też tak chodzi no i efekt nie jest rewelacyjny.Może pod grubszym materiałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A niech tam...
Wszyscy piszą cieliste, cieliste, a ja tam myślę ,że pod taką sukienkę nallepsza bielizna to brak bielizny-wtedy na pewno nic się nie odznacza. Powiem szczerze ,że mi się zdarzało tak chodzić np. na urlopie i było OK. A niech tam gadają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frana
cały urokjak stringi lekko prześwitują kontrastując z linią bioder i pośladków. Do białej sukienki zdecydowanie najbardziej pasujące i eleganckie są białe stringi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×