Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eewwwww

urlop urlop - jak policzyc?

Polecane posty

Gość eewwwww

mam ukonczopne studia i nie pzrepracowalma jeszcze 2 lat wiec nalzey mis ie w ciagu roku 20 dni ok ale zaczelam pierwsza parce w kwietniu a jak wiadomo przez pierwszy rok parcy liczy sie inaczej urlop a mianowicie 20dzielimy przez 12 miesiecy i wychodzi ze 2 dni na miesiac pzrysluguja pzrez pierwszy rok pracy no i o ok i mija pierwszy rokpracy i w kwietniu nastepnego roku jak policzyc ile pzrysuguje mi urlopu nie wlaczajac tego co mi pzryslugiwalo za pierwszy rok pracy\ bo w roku kalendarzowym pzrysluguje mi 20 ale za styczen luty i marzec mialm po 2 dni liczone zgodnei z tym jak sie liczy przy pierwsyzm roku pracy i teraz skoro za styczen-marzec mialam 6 dni to ile mi zostaje za kiecien-grudzien? 20 dni minus te 6 czyli 14????:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewwwww
no wiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przyszłym roku należy Ci się całe 2o dni...nie zależy to od kiedy zaczęłaś pracę (tzn czy zaczęłaś w kwietniu czy w grudniu nie ma znaczenia)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz googli
już od kwietnia należy ci się całe 20 dni. W kwietniu minął rok, więc od kwietnia masz 20 dni do wykorzystania. Od przyszłego kwietnia bedziesz juz mieć 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewwwww
ale te 6 za styczen luty i marzec tez mi sie nalezy czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewwwww
no wiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz googli
jeśli nie wykorzystałaś za zeszły rok to oczywiście. Najlepiej idź do kadrowej i wszystko ci powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez względu na to, ile miesięcy pracownik przepracował w pierwszym roku kalendarzowym pracy zawodowej ( np. tak jak ja zaczelam w listopadzie 2007), w następnym roku kalendarzowym nabywa on już prawo do kolejnego urlopu. Prawo do kolejnego urlopu pracownik nabywa na dany rok kalendarzowy "z góry" w dniu 1 stycznia, o ile w tym dniu pozostaje w zatrudnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siup
a to ja jeszcze tak zapytam: jeśli zaczęłam pracę np. w maju tego roku to w sumie od maja do grudnia będzie mi się należało 8 X 1,67 h a nie całe 20 h, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×