Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kokkotta

Kolor ścian w sypialni

Polecane posty

Gość kokkotta

co myślicie o fioletowym kolorze ścian, chciałabym sobie zrobić taki w sypialni, szukam ciekawych aranżacji z takim kolorem ścian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie - za ciężki lubię lekkie, ciepłe, pastelowe kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastele pastele
pastelowe kolory czyli rozbielone, każdy kolor może mieć swój pastelowy odcień, a poza tym fiolet ma piękne ciepłe odcienie, fiolet na granicy różu będzie ciepły. Ja uważam, że fiolety nadają wnętrzom takie poczucie bezpieczeństwa, spokoju a za razem mogą być ekstrawaganckie. Dzięki wielu odcieniom można wykorzystać walor i stworzyć piękną kompozycję. Fiolet ładnie zagra z bielą, różami lub kontrastowo z kolorem żółtym. Odważne połączenie fioletu z turkusem może nadać wnętrzu charakteru. Miłego urządzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokkotta....uwazam ze masz sietny pomysl z tym fioletem, zrob sobie nasycony fiolet bedzie bosssko. Beyonce ma w sowjej sypialni wlasnie biskupi fiolet na scianach-efekt szok extra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbite uszko
Ja sobie pierdzielnelam bordowe sciany rok temu i zmeczyly mnie juz... Sama osobiscie mysle nad fioletem bardzo ciemnym, ale tylko na jednej scianie(reszta w bezu, brzoskwini, zgaszonym wrzosie albo bieli-jeszcze nie zdecydowalam). Generalnie jesli zdecydujesz sie na ciemny kolor to postaw na jasne dodatki- biala posciel z delikatnymi fioletowymi aplikacjami. Podpatrz wnetrza orientalne, sa z regoly w czerwieniach, malinie, ale dadza Ci pomysly na rozswietlenie ciemnego pomieszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jauleczka1985
fiolet super można zrobić tak jak tu http://www.meble.vox.pl/kolekcje-mebli/--ama rone--/sypialnia/ fiolet połączony z innymi kolorami, mi się coś takiego podoba--- mi też się podoba taki styl sypialni, śliczne są też meble- bardzo oryginalne! Z fioletową ścianą wyglądają super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokkotta
no ta ostatnia propozycja mi sie najbardziej podoba, te kwiaty na ścianach, a meble rzeczywiście cudo, niestety nie namówię starych na nowe meble, nie ma szans :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika d
ja ma eukaliptus i też ładnie to wygląda. właśnie w sobotę skończyliśmy remont

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benia24
Bardzo fajny pomysl na taki kolor.Mozna go polaczyc np z jasnym zielonym.super wyglada.ikea ma fajne dodatki w takich tez kolorach.ja mam w planie zrobic czerwone sciany,jasne meble i dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el sol
podnosze mnie takze interesuje sypialnia w fiolecie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej wejdź sobie na jakąś stronkę firmy która zajmuje się aranżacją wnętrz i poszukaj czegoś ciekawego w galerii ;) Mi się najbardziej podobają projekty z n-design :) Tak na prawdę nie kolor ścian ale dobre zestawienie dodatków robią swoje :) No i przy wyborze koloru ścian najlepiej jeszcze zasugerować się opinią jak dany kolor wpływa na człowieka, np. czerwony - złość, zieleń - radość itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia Basia
a ja ma jagodowy z serii NOBILES Jagodowe Lato i jest śliczny :) Zasłony mam w kolorze brudnego różu, żeby nie było za ciemno. Sufit lekko zabarwiony na róż. Meble brązowe. Olcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b1eata
u mojego brata jest delikatny fiolet na 3scianach a czwarta jest mocno fioletowa i do tego z brokatem. miodzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sypialni wolałabym coś słonecznego... jakaś żółć, pomarańcz, albo zieleń. pamiętaj, że w sypialni masz wypoczywać. ja ogólnie fioletu nie lubię, więc może też dlatego podchodzę dość sceptycznie do takiego koloru ścian - mnie by zwyczajnie męczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolor fioletowy we wnętrzu wcale nie musi być ciężki - powiedzmy, że znalazłby się on w dodatkach i na a pozostałe ściany (nie zajęte przez tapetę) mogłyby być białe lub cieplejsze, np. lekki jasny pomarańcz. Generalnie jestem zdania, że każdy kolor może ładnie wyglądać w sypialni - byle tylko z nim nie przesadzić. Nawet czarny kolor może dodać sypialni uroku :) Dodatkowo - w poszukiwaniu inspiracji rzeczywiście fajnie zajrzeć sobie do jakiegoś magazynu wnętrzarskiego albo na stronkę studia wnętrzarskiego (z n-design.pl są ok, łączące nowoczesność z tradycją - projekty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolor fioletowy w sypialni może trochę przytłaczać ale np. jeśli dodatki są cieplejsze to czemu nie. I pytanie właśnie - jakie meble stoją w sypialni? Czy jest jeszcze coś poza łóżkiem i z jakiego materiału jest wykonane. Mnóstwo np. sof jest na arismebel.pl - tam w katalogu - sofy przedstawione są na tle różnych aranżacji - może akurat coś przypadnie do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
decoroom.eu Tu na pewno znajdziecie przykłady fajnych aranżacji, projektów i realizacji. Polecam także facebook.com/decoroom.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiliście coś może w Pruszkowie? Jest tam jakaś wasza realizacja do zobaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Tak wykończyliśmy tam kilka mieszkań i pracownie tematyczne (salka TV, sala zabaw dla dzieci, sala fitness), które można zobaczyć na żywo. Zdjęcia są na naszej stronie i profilu naszym na facebooku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi by sie podobala sypialnia z elementami fioletowo-granatowymi, takie nocne kolory do spania i marzenia ;) sama planuje (jak sie w koncu wyprowadze z wynajmowanego) w sypialni jedna sciane ciemno czekoladowa (ale zimny odcien), bo na jej tle beda fajnie wygladac jasne meble (tzn. szafki nocne i mata bambusowa jako tyl lozka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Fajnie to może wyglądać. Generalnie gra kontrastami daje bardzo fajne efekty, nawet jak korzystamy z bezpiecznych kolorów, choć odrobina szaleństwa akurat w sypialni jest mile widziana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Zapraszamy zatem do współpracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkiszum
Rzadko chwalę, ale trzeba przyznać , że fajnie te wasze realizacje wyglądają, szczególnie to mieszkanko w Pruszkowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladniejsza przede wszystkim
fiolet jest jak połączenie niebieskiego z żółtym nagminne, na siłę, przesadzone i najczęściej tandetne,a później wszyscy będą się śmiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Wielkiszum to mieszkanie jest mieszkaniem pokazowym w jednej z inwestycji, można je obejrzeć na żywo jeśli masz chęć , żeby osobiście się przekonać o jakości i standardzie naszych prac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×