Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość I love love

Co dać na ściany i w jakich kolorach przy takich płytkach na podłodze w łazience

Polecane posty

jezeli podloga jest juz taka ciemna, to teraz musisz rozjasnic to pomieszczenie, najlepiej jakimś beżem dlaczego chcialas taka ciemną podloge? duzą masz lazienke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love love
wiem ze musze rozjaśnic ale kompletnie nie wiem co zastosowac,czy też gres szkliwiony czy cos innego i czy robic ciemne wstawki. podobała mi się ta podłoga na ekspozycji i mam w tych płytkach jeszce przedpokoj. łazienka ma 8 m2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love love
myslałam o jasnych marmurach na ściany, ale nie wiem czy nie będzie zbyt grobowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love love
Sweet Dreams-nie taka mała ta Twoja łazienka,a nawet dość spora, znajomi maja przeważnie łazienki 3-4m2,ja zresztą do przeprowadzki też się w takiej gnieżdze która chyba nawet 3m nie ma. dziękuje za linki,własnie zerkam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, a moge miec prosbe do ciebie? czy wkleilabys tu zdjęcie swojej malej lazieneczki w ktorej obecnie urzędujesz? ;) chcialabym zobaczyc jak poradzilas sobie z urządzeniem tego wszystkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love love
w tej chwili mam mozliwość zrobienia zdjęcia tylko telefonem.nawet nie wiem czy mogę z niego wrzucać na komp. w kazdym razie spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love love
nic z tego nie mam bluetootha w komputerze. jak będę miała mozliwosc wrzucę. mi własnie kuchnie montują,a Tobie duzo zostało do przeprowadzki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love love
echhhh,im więcej oglądam i dłużej to trwa tym bardziej jestem w proszku. Sweet tez kupiłaś mieszkanie w stanie developerskim? mi juz się odechciewa i jak na początku się cieszyłam tak teraz tylko narzekam, tak to się slimaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×