Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama cukierka

moj 10 mies synek nie chce jesc warzyw ryb mieska jajek, toleruje tylko slodkie

Polecane posty

Gość mama cukierka

proby robie co dzien a to rybka a to miesko a to zupka a to sloiczek, nic nie chce i juz!!!! az go trzesie, ani prosba ani grozba no nic! czasem dziobnie ciut buleczki a tak deserki, kaszki, mleko, budynie, owoce zmixowane .... ratunku!!! wszystko inne jest be!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas nie chciał nic innego tylko to co wymieniłaś czy to dopiero teraz tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama cukierka
w sumie caly czas, wczesniej jednak kurczak + marchew przechodzil, jak mial ok 5mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama cukierka
ladnie zjada cale biszkopty, chrupki kukurydziane ale jak tylko poczuje cos z w/w to koniec. ostatnio staralam sie go oszukac i jak jadl deserek czekoladowy to zmieszalam z nim pol ugotowanego zoltka! od razu wyczul! i NIE ZJADL:(:(:(:( 😭 nie mam juz sil!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama cukierka
oczywiscie kombinuje jak moge i byly zupki typu kurczak, marchew jablko itp i nic! proby z lyzeczki, z miseczki, z butelki! nic nic nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ugotowane zoltko do deserku??? chryste, nie dziwie sie dziecku :-O nie dawaj mu slodkiego, niech siedzi glodny, niech marudzi, w koncu z glodu zje cos normalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama cukierka
nie przechodzi... wczoraj darl sie 2h i w koncu wygral:( pol zoltka no serio kombinacje alpejskie zeby dostal cokolwiek innego...... heeeeeeeeeeeelp!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nastepnym razem niech sie wydziera i 4 godziny, badz silna, i podawaj tylko nie-slodkie. W koncu skapituluje, mowie Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie zaczęłaś mu tak czasem dosładzać albo przyprawiać bo mdłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama cukierka
on tak krzyczy placze i piszczy ze masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama cukierka
niee, wlasnie nie! rece mi opadaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama cukierka
to ile ma nie jesc?? on podchodzi do butli z zupa bo glodny ale posmakuje i wyje:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm dziwne musisz go przetrzymac ja tez miałam problem mam niejadka i daje mu multivitamol i apetyt wzrósł je wszytko a też było tylko słodkie wiec dawałam wiec poszyły angileki z masłem , i mleko z kleikiem ryzowym i teraz je wszytko to co my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama cukierka
asia sz dziekuje za tego linka troche sie uspokoilam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama cukierka
karamba mamba ja chyba wtedy wyskocze przez okno bo on jak urzadza to swoje przedstawienie to sleczy mi przy nodze, prosi mnie doslownie o jedzenie ale inne:( serce mi peka, bo przeciez on jest jeszcze taki malutki, czasem az na niego wrzasne:(:(:( a co on winien? zalamka, staram sie byc dobra mama, najlepsza a tu masz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama cukierka
moze to dlatego ze jest na mleku modyfikowanym? nie mialam pokarmu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co słodkie
nie zwalaj na mleko modyfikowane, moj tez je od urodzenia i nie mam takieo problem a wogole po co słodkie wprowadzalas mu tak wczesmie ,tego wogole nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po cholere ten cukier
tak malemu dziecku? Zupelnie nie rozumiem matek, ktore niemowletom podaja cukier w jedzeniu. Jak najmniej slodyczy do 3roku zycia kobieto! Czytalas kiedys jakis poradnik zywienia malego dziecka? Mozliwe ze masz niejadka, wiec udaj sie z tym problemem do pediatry, bo na tym forum to fachowych porad nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×