Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wielka wyprawa

spacerówka dla dużego 3-latka

Polecane posty

Gość wielka wyprawa

potrzebuję kupić spacerowkę dla 3-latka. Wiem. że brzmi to dość... nietypowo, ale jadę na wczasy,zamierzam sporo spacerować i dziecko tego nie wytrzyma - wolę się zabezpieczyć. No więc co polecacie? Najlepiej małą, wytrzymała no i tanią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka wyprawa
Dzięki dziwczyny :) A czy ten drugi wóek jest lekki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmaljunga? Nie jest lekki, waży 12 kg. Tzn jakiś specjalnie ciężki też nie jest, bo np. niektóre parasolki (np. Coneco Solar) ważą po 11kg. Ale piórko to to nie jest i nie ma się co oszukiwac :) Za to jest zgrabny, bo jak widac na zdjęciach on jest tak duży, jak siedzisko. Dzięki temu wygodnie się go wnosi, ja targam na 2. piętro z dzieckiem w środku i spoko jest. Wcześniej miałam Mikado ox-Ford, on był wielki, czołg istny, samego wózka nie mogłam wnieśc, zresztą mąż też był zasapany. Składa się w kopertę, po złożeniu ma rozmiar taki z grubsza jak np. Baby Design Sprint - który ma o wiele mniejsze siedzisko. No ale to nie jest parasolka, jak wsadzimy do do Nissana Micry, to już raczej nic do bagażnika już nie wejdzie :) Chociaż w Szwecji ten wózek reklamują w stylu \"Wielu zadowolonych rodziców używa modelu Scooter także jako „drugi wózek”, który zawsze jest dostępny w samochodzie. Wówczas nie trzeba przenosić wózka między domami a autem\". No ale tam jest inne podejście do bezpieczeństwa dzieci, foteliki w samochodzie montuje się tyłem do kierunku jazdy do (bodajże) 6 roku życia, a tamtejsze firmy parasolek w ogóle nie produkują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwpwpw
wozek 5 kg utrzyma dziecko 15kg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie coneco traffic leciutki a wielki jak dom :D własciwie szeroki, jak wybierałam, to był najszerszy ze wszystich w sklepie moj mały ma ponad 3 lata i spoko sie miesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka wyprawa
dzięki dziewczyny, co ja bym bez Was zrobiła? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×