Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goli7

pomóżcie mi

Polecane posty

Gość kasia2020
myślę, że się nadaje ;) jakieś czerwone lub srebrne dodatki, ciekawa fryzura,makijaż i będzie super. sukienka na manekinie wisi, ale na tobie i kobiecych kształtach napewno będzie się pięknie układać.pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki,że dodałaś mi otuchy.Byłam załamana i nie wiedziałam co z tym zrobić.Przed zakupem nie miałam pojęcia,że obowiązują jakieś zasady co do ubioru na weselach.Ostatnio byłam na własnym i to dosyć dawno:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
gali7 coś mi się teraz przypomina, że niedawno miałas jakiś temat o czarnej sukience na wesele i ci doradzałam, tak? jeśli nie to przepraszam, coś mi się musiało pomyrdać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zgadza się doradzałaś mi już w tej sprawie:)Jednak cały czas mam dylemat i nie wiem do końca co robić.Chciałam poczytać opinię większej liczby kobiet,może to mnie uspokoi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Nie masz co się zamartwiać nad tym czarnym kolorem- ja będąc w ciąży jakiś miesiąc temu – (ciąża miesiąc 4 prawie - już widać brzuch-ale nie jakiś wielki) byłam na weselu i miałam tą sukienkę: http://www.happymum.pl/sklep3/?kod_pr=d239 Wtedy był taki tydzień pogody chłodnej i dość deszczowej więc ubrałam czerwony żakiet, miałam jeszcze czerwoną kopertówkę z takim wzorem - żeby troszkę ożywić strój ( tak torebka :) http://www.allegro.pl/item399542549_atmosphere_torebka_kopertowka_do_reki_hit_2008_.html w takim stylu naszyjnik http://www.allegro.pl/item411371448_ibax_czerwony_naszyjnik_i_bransoletka_karneol.html i te buty: http://www.deezee.pl/shop,show,814 Naprawdę był cudowny strój, a jeszcze ten brzuszek dodawał uroku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że ja mam długą suknię,a na brzyszek nie mam szans:)) Powiedz szczerze czy długa suknia może być na wesele? Jestem chrzesną panny młodej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikomikomiko
jesteś chrzestną panny młodej???????????To sorki ale pytam z ciekawości ile masz lat TY a ile panna młoda??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 41 lat a panna młoda 24.Czy uważasz że kobieta w kwiecie wieku nie powinna zakładać takiej sukni?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość im
Spoko,całkiem fajna ta kiecka,pasuje na wesele jak najbardziej stosownie do Twojego wieku,może jakbys miała naście lat to za poważna.Też mam tyle lat i na pwno bym w takiej poszła.Myśle ,że najbardziej by pasowała srebrna biżuteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na samym początku byłam pewna,że założę srebrną biżuterię.Mam wisiorek,kolczyki i bransoletkę ze srebra z cyrkoniami.Jednak sporo osób przekonywało mnie do biżuterii w kolorze czerwonym.Sama już nie wiem co o tym sądzić? Kobietki pisały,że jak ściągnę czerwony szal w trakcie wesela to czerwone korale ożywią kreację.Poradź mi jestem w kropce:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość im
A wiesz co,może po prostu zaproś jakąś koleżankę z dobrym gustem,poprzymierzaj sobie wszystko niech Ci wtedy doradzi.Na Tobie na pewno wszysko będzie wygladalo inaczej.A co z biżuterii masz czerwonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się tyczy dodatków w kolorze czerwonym to mam jedwabny szal z cekinkami,buciki i torebkę.Biżuterii jeszcze nie kupiłam,ale myślę że z tym nie powinno być problemu.Wesele będzie po 20 wrzesnia więc mam jeszcze czas.Co do gustu do tej pory miałam nadzieję,że jakiś posiadam:))teraz już niczego nie jestem pewna.Gdybym kupiła suknię innego koloru nie byłoby kłopotu.Przed zakupem nie wiedziałam,że obowiązują jakieś zasady kolorystyczne na weselach.Ostatnio bawiłam się na weselu ponad 20 lat temu.Kupiłam tą właśnie sukienkę bo leży na mnie jak ulał i dobrze się w niej poczułam.Zawsze na imprezy (zabawy)zakładam czarne suknie,lubię takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aglisa
zwykle się nie zakłada czarnych sukienek na wesele, taka jest zasada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem różne są opinie na ten temat.Wiem jedno gdybym dzisiaj kupowała suknię na wesele byłaby innego koloru.Nie miałabym tego dylematu:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość im
Coś Ty kolorem sukni się nie martw,uważam że czarny jest ponadczasowy i nigdy nie wyjdzie z mody,zawsze wyglada elegancko.Szczególnie dla dojrzałych kobiet.Super dodatki czerwone już masz,może jakiś delikatny naszyjnik z czerwienia i bransoletki,moze imitacja korala?Zobaczysz będziesz zadowolona z tego ubioru.Suknia widac ze jest taka zwiewna,w sam raz na wesele,fajnie wykończony dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość im
serio to pierwszy raz dowiedziałam się że w czarnym kolorze nie chodzi sie na wesela. Nawet moja 23 letnia kuzynka,dziewczyna z na prawde dobrym gustem,kupiła sobie w jakimś mlodziezowym firmowym sklepie suknie na wesele wlasnie w czarnym kolorze,wiadomo fason bardziej mlodziezowy,gole plecki itp.Dodatki miała do tego turkusowe.Ilekroć ogląda się nagrania wesel to az roi się od czarnych kiecek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz ile ludzi tyle opinii.Zostanę przy swojej kreacji i niech się dzieje co chce.Nie chciałam sukni w kolorach modnych tego lata,czyli żółty lub zielony.Doszłam do wniosku,że na 150 osó które będą na weselu będzie sporo kreacji właśnie w takich kolorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość im
na pewno będziesz lepiej sie czuła w tej czarnej niż w takiej krzykliwej kolorowej,tak niech się ubiora młodziutki panienki,a Ty swoja na pewno jeszcze nie raz wykorzystasz.Tylko fajne dodatki,ekstra fryz i bedziesz elegancko wyglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację,samopoczucie jest bardzo ważne,odetchnę z ulgą gdy zobaczę na weselu chociażby jeszcze jedną kobietę w czarnej kreacji:)) Pomyślałam,że w tej sukini pójdę jeczcze na zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość im
Na pewno jeszcze ją wykorzystasz.Wiadomo inaczej wyglada na tym manekinie,a inaczej na osobie z dodatkami,ładna fryzura ,pięknym makijażem.Zobaczysz sama sobie się spodobasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taką nadzieję.Sukienka jest dopasowana oczywiście,czuję się w niej jakby na mnie była szyta:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość im
I to najwazniejsze w końcu masz w niej wytrzymać cała noc,przebalowac w niej i czuć się swobodnie,a widać fajnie będzie się układała w tańcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie fajnie się układa w tańcu,już to sprawdzałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość im
Tak,że wszystko przemawia na plus za tą suknia,wię nie ma już dylematu,jedyny to dobór ekstra biżuterii i czekać na weselicho.I baaaaaaaaaaaaaaawić się szampańsko do rana.Muszę uciekac.na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Ci nawet nie wiesz jak bardzo mi pomogłaś.Miłego i spokojnego popołudnia,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiecka jest ok
Osobiście uważam, że tylko w bieli nie wypada iść na ślub bo to kolor Panny Młodej. Sama zazwyczaj chodzę na wesela w czerni, to mój ulubiony kolor także na codzień więc nie będę specjalnie kupować kolorowych kreacji i udawać kogoś innego. A jeśli ktoś wierzy w zabobony i to, że czarna suknia przynosi pecha, raczej nie powinien brać ślubu kościelnego bo nasza wiara wyklucza takie idiotyzmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×