Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lolka125

Ciąza przy tabletkach???? czy to mozliwe??

Polecane posty

Mam tkaie pytnie biore juz od jakiegos czasu Ciles zawsze kocham sie z chlopakiem w prezerwatywie ale teraz zaczelismy na poczatku kochac sie bez gumki zakladaj ja dopiero po jakims czasie czy to mozliwe zebym byla w ciazy?? wytrysku w srodku nigdy nie bylo zawsze mial do tego czasu zalozonba gumke ktora nie byla popsuta pomocy boje sie strasznie:( teraz jeszcze wyjezdzam za granice i boje sie ze pod wplywem klimatu okres mi sie przesunie czy to mozliwe przy tabletkach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zawsze jest ten 1% przy tabletkach że się wpadnie(przecież nie daą one 100% pewności), ale a jak nie mial wytrysku w Tobie to nie masz się czym martwić 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollllllllllka
Napewno nie jesteś w ciaży,brak wytrysku w Tobie też jest formazabezpieczrenia .Tabletki mogą działac bardzo róznuie na kobietę.Ja kiedyś wiziełam w pierwszym dniu cyklu harmonet,tak jak polecił lekarz,nastepnego dnia straciłam okres,pojawił się 3 tyg połźniej w przerwie miedzy tabletkami,ale taki z "kawałkami jakby mięsa" sorki za dosadnosc.Poleciałam na pogotowie,okazało sie ze tak sie oczyszcza macica jak w jakimś cyklu nie ma okresu pod wpływem tabletek.Od tamtej pory naszym jedynym zabezpieczeniem jest gumka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×