Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

annnkaaa28

pytanie do facetów

Polecane posty

Jak to jest u facetów że rano gdy wstają to fiut im stoi i ida do łazienki tam niby robia siku i wracają bez erekcji.Natomiast gdy ja chciałam mojego Misaczka wysadzić i trzymałam go za siusiaka to mu stanął i powiedział że nie może się wysikać aż mu zwalę. Czy jak robia siku to sciągają skórkę z fiutka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche Cie naciagnal :) ale ja tez nie moge zrobic siku jak jestem podniecony. a nacigamy skorke zeby strumien byl prosty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jak mu sciąnęłam to natychmiast mu stnął wiec zastanawiam się czy zawsze jak sciagacie skórkę to wam staje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prof. lelutko
"Natomiast gdy ja chciałam mojego Misaczka wysadzić " Co chciałaś??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Strangelove
wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie najgorsze te teksty, hihi A tak serio, facet nie wysika się, gdy mu stoi. To po pierwsze. Po drugie, rano, po przebudzeniu stoi i to objaw zdrowy. Trzecie, to to, że nie zawsze staje, gdy się ściąga skórkę, bo wtedy każde mycie pod prysznicem musiałobu być uznane za onanizm. Swoją drogą, to szkoda, że jak nam tak stoi we śnie, to kobiety nie wykorzystują tego. Byłoby tak miło. Tylko sie śmieją rano. Powodzenia w dalszych obserwacjach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwwdw3eeeee
tak kurwa bo kobiety maja czujnik, jak wam staje we snie to on sie wlacza i kobieta powinna byc gotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×