Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czokapik

Lumpeksy

Polecane posty

Gość Czokapik

Co o nich sądzicie? Uważam, że w takich sklepach można znaleźć spoko ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem za
Mnie najbardziej rozwalają tacy ludzie, co mówią, że lumpki to takie a takie sklepy a przy drzwiach są pierwsi! Osobiście popieram lumpeksy :) Można w nich znaleźć rzeczy jedyne w swoim rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyyyyna
ja nie mam nic przeciwko lumpeksach :) chociaż nigdy za bardzo nie trafiłam na fajną rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uwielbiam i częto do nich zaglądam.. to jest tak z tymi lumpkami że osoby które \"zgrywają panie\", że nawet by nie weszły do lumpexu to pewnie pierwsze stoją jak jest dostawa :) A i jeszcze śmieszą mnie tacy ludzie co mówią że w lumpeksach nie kupują bo ubrania z drugiej ręki, chodzone itp.. a przecież w sklepie też ludzie przymierzają,rozciągają i brudzą (np puder na kołnierzyku bluzki ) .. więc nie rozumiem takich ludzi..Przecież jest coś takiego jak pralka.. te ubrania są dobre gatunkowo a nie tak jak w sklepie po 1 praniu rozciągnięte.. jedyne co to może ich odstraszać zapach.. Wiem to bo mój chłopak jak wejdzie to od razu kicha (uczulenie podajże więc go nie ciągnę zbyt często) :) hehe wszyscy się na nas patrzą :) hehe śmiesznie jest przynajmniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×