Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pracusss

jutro ide pytac o prace..pomozcie

Polecane posty

Gość pracusss

wiec tak dzisiaj zauwazylam na drzwiach sklepu odziezowego ogloszenie ze szukaja sprzedawczyni:) to jest jakis nowy sklep z tego co widzialam i chce isc sie zapytac tam o prace.. powiedzcie czego moge sie spodziewac?:) baaaaaaaardzo mi zalezy na tej pracy:( czy moze mnie ona zatrudnic z biegu jesli nie bedzie innych kandydatow?? ja nie mam zadnego doswiadczenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracusss
up:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracusss
podnosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracusss
prosze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takich miejscach są zwykle zdesperowani i nie mają zbyt wysokich wymagań. Spytają Cię, czy jesteś dyspozycyjna, mogę próbować pseudopsychologiczną gadkę mającą wyczuć Twoją motywację i bądź przygotowana na pytanie ile chcesz zarabiać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracusss
jejku ja tak bardzo licze na ta prace:( strasznie mi zalezy to moja pierwsza praca i kompletnie nie wiem co mam mowic szcegolnie jak zapytaja o zarobki?? co ja mam powiedziec wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedawczyni nie musi
miec doświadczenia, najważniejsze żeby była sympatyczna i uczciwa. czy jestes sympatyczna - oceni ten co cie bedzie zatrudniał, a co do uczciwosci - tego nei wiem jak masz udowodnic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracusss
uczciwa jestem na pewno:):) ale pracodawca nie bedzie od poczatku wiedzial tego...tak sie strasznie stresuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak, jak ja byłam sto lat temu na rozmowie kwalifikacyjnej w empiku, po której mnie przyjęli przy pytaniu o zarobki powiedziałam, że chcę około 1700 na rękę :D jakoś ich to nie zraziło, chociaż za 3/4 etatu dali na rękę 650zł :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracusss
mi by tak 1500 na reke wystarczylo:D:D ale se wlansie boje ze ja czy jego to zrazi:( kurde a cv musze miec?? bo ja nie pisalam nigdy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i jeszcze warto dodać, że najlepiej, żebyć sprawiała wrażenie osoby pewnej siebie. Przesadna skromność niewskazana. Masz być osobą świadomą swoich walorów, umiejącą pracować w zespole, najlepiej jeśli znasz jakiś język i wtedy jak Cię spytają o Twoje zalety to od razu o tym informuj :) Jak spytają o wady (bądź na to przygotowana) to rób z zalet pozorne wady ;) że za bardzo angażujesz się w pracę itd itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracusss
o jezuuu a jakie ja mam zainteresowania powiedziec??:D:D no co lubie muzyke sport, nie wiem kompletnie co moge powiedziec jak spytaja wlasnie o zalety czy wady:( kurde jak ja sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz mieć. Może być tak, że wezmą tylko CV i odezwą, bądź nie później. Jeśli jesteś z Wawy to mogę Ci dać namiar na pracę w branży komórkowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracusss
nie nie ja jestem ze slaska z malego miasteczka:P:P jak ja mam napisac cv??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to sklep odzieżowy to oczywiście interesujesz si e MODĄ :D nadzwyczajnie kochasz modę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracusss
no lubie poogladac to i tamto co dotyczy mody:D a cv jak mam napisac?? jakies zdjecie tam ma byc czy co??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracusss
kro jestes aniolem dziekuje ci bardzo:):):) nie mam zwroic sie do kogo o pomoc baaardzo jestem ci wdzieczna. a moze byc cv bez zdjecia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może :) najlepiej wygląda pisane na komputerze, możesz nawet wykorzystać ten plik i tylko pozamieniać dane, bo jest dość dobrze rozplanowane wizualnie :) I nie zapomnij o dopisku na dole, tak jak jest we wzorze, że w celach rekrutacyjnych mogę przetwarzać Twoje dane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracusss
tam jest cos o karierze zawodowej ja to po prostu omijam prawda??? a jakie umiejetnosci moga sie tam pezydac?? wpisze obsluga kompa podst znajomosc jezyka ang co moge jescze wpisac?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vym
jak jestes ladna, to zdjecie mozesz dac. Nie oszukujmy sie, na stanowisku sprzedawcy, uroda to dodatkowy plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz angielski komunikatywny ;) brzmi lepiej :) jeśli będziesz potrafiła przeprowadzić transakcję po angielsku to już się nie wahaj :D omniń karierę jeśli to pierwsza praca :) jak masz prawo jazdy to też napisz ;) jeśli znasz programy office (word excel, powerpoint) o wpsisz obsługę pakietu biurowego MS Office.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ze bede umiala po ang obsluzyc??:D no chyba trudne to nie jest co??:Dkurde ale sie stresuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie możesz zeskanować z jakiegoś dokumentu? albo porposić, żeby ktoś z rodziny Ci zrobił na białym tle? jak się zmniejszy i wstawi do worda to nie będzie widać, że to samoróbka, jeśli tylko się postaracie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalimba de luna
jak masz małe doświadczenie to wpisz tzw. miękkie umiejętności czyli cechy takie jak np. komunikatywność, umiejętność pracy w zepole, kreatywność, asertywmość, dokładność i inne w tym stylu. tylko nie przesadź, wystarczy kilka i do tego parę rzeczy jak np. prawo jazdy czy obsługa komputera( zaznacz które programy obsługujesz) czy obsługa urządzeń biurowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz sie zabiore za cv:) zdejcia nie mam zadnego nie ma kto mi pomoc ani nic:( niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trudne :) nie denerwuj się tak i pomyśl o tym, że w takich miejsach non stop szukają pracowników. W dzisiejszych czasach coraz trudniej takim firmom znaleźć chętnych, więc nawet jeśli coś będzie nie do końca tak jak trzeba to szanse, że przymkną na to oko są spore :) Jeśli w czasie rozmowy wyjdzie, że chcą kogoś kto zna obsługę kasy to mów, że szybko się uczysz i Cię to nie przeraża ;) ambitni są w cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×