Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

exy

Czy wracac do Polski i zostawic chłopaka?

Polecane posty

Za granica mieszkam od 3 lat. Mam chlopaka obcokrajowca. Od pol roku jestesmy razem. Obecnie nie uklada mi sie tu - mam problemy z praca i ze zdrowiem. Wracalabym do PL gdyby nie on... Bardzo go kocham i niby jest to wzajemne, a jednak nachodza mnie watpliwosci. On kazdy weekend spedza u swoich rodzicow, ktorzy mieszkaja na wsi. Poza weekendem w Polsce nigdy nigdzie nie bylismy razem. W tygodniu on b.dlugo pracuje, wiec mamy niewiele czasu dla siebie. Gdy ja proponuje, żebyśmy spedzili weekend razem on mowi, żebym jechala z nim do rodzicow. Oczywiście rodzice sa mili, b.mnie lubia, ale nigdy tak na prawde nie jesteśmy tam sami. Zupełnie nie rozumiem jego zachowania. Czasem czuje się jakbym odciągała go od tych rodzicow i czuje jakbym się stala dla niego jakims meczacym obowiązkiem. On w domu rodzicow ma zawsze jakies prace – np. w ogrodzie. I nawet jak tam jestem to musi cos robic. Na początku naszego związku było inaczej – jechal tam dopiero w sobote rano i wracal w niedziele po południu. Tak ze pt i niedziela wieczor były nasze. Teraz najchętniej jedzie tam już w pt. a wraca w pn.rano prosto do pracy. A co najwzaniejsze on mowi, ze mnie kocha, ze o mnie caly czas mysli, ze chciałby być ze mna jak najdłużej. No ale nie jest  Poza tym mogę na niego liczyc. Pomaga mi załatwiać sprawy urzędowe czy wizyty u lekarza, bo nie znam jezyka kraju w którym jestem. Codziennie jak się nie widzimy to dzwoni. Ale ostatnio ten związek to dla mnie jedno wielkie czekanie. Np. wlasnie mnie zdołował, bo miał przyjechac z weekendu od rodzicow wczesniej ,czyli w niedziele, a wlasnie zadzwonil ze zostaje do jutra. Caly weekend siedze sama. Od wrzesnia mamy zamieszkac razem. A ja powaznie mysle, czy nie wrócić do Polski? Czuje się b.samotna i strasznie mi zle, ze on tak malo czasu spedza ze mna. Co ja mam robic? Co byscie zrobily na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala miii
Zupelnie nie wiem co ci poradzic. Jezeli on deklaruje uczucie, a nie ma czasu nawet w weekend...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frapee
a moge niedyskretnie zapytac jakiej jest narodowosci? chodzi mi o to, czy dziela was roznice kulturowe ? moze warto sprawdzic czy on jest w stanie poswiecic dla Ciebie i np . przyjechac razem na jakis czas do Polski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt mi wiecej nie pomoze? A moze nie wiecie co mi odpisac? Sama bym pewnie nie wiedziala. To na serio mnie przerasta. Czuje ze ta decyzja bedzie miala wplyw na cala moja przyszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On jest Wegrem, wiec nie widze zadnych takich roznic. Do Polski na pewno nie przyjedzie - nie chce zostawiac rodzicow. Nigdy w zyciu nie mialam chlopaka tak zwiazanego z rodzicami. Pierw mi sie to wydawalo zaleta, ale teraz staje sie to meczace dla zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frapee
exy, rozumiem. to musi byc strasznie uciazliwe. to musi byc Twoja decyzja. ja bym nie byla w stanie na tyle poswiecic sie dla faceta, ktory nie jest w stanie mi udowodnic, ze tyle samo jest w stanie zrobic dla mnie . a moze przerwa dobrze Wam zrobi. co on mysli o Twoim wyjezdzie, nie probuje Cie zatrzymac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W lipcu bylam w Polsce 2 tygodnie bez niego i strasznie to przezywal, dzwonil codziennie i wyczekiwal mojego przyjazdu. Dzisiaj gdy mu powiedzialam o tym ze moze we wrzesniu wroce do Polski, nie podszedl do tego powaznie. On w to nie wierzy, bo wie jak b.mi zalezy. Wie, ze czekalam na niego caly weekend i wie, ze bez niego nie wytrzymam. Moze moim bledem bylo to, ze tak otwarcie dalam mu poznac, ze mi zalezy. Ostatnio to ja nalegalam na nasze spotkania. A moze facetow trzeba trzymac bardziej w niepewnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×