Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezła sztuka

Szukam pana z Warszawy...

Polecane posty

Ciezki sprawa. Dostaje fajne mejle od 9 kolesi.Z czego najbardziej podobaja mi sie 4.Jeden od samego poczatku zrobil na mnie wrazenie,ale do konca nie jestem przekonana,a czasu coraz mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede miala troche czasu w nadchodzacym tygodniu i chce go jakos milo spedzic,wiec sama rozumiesz,ze powinnam jak najszybciej podjac decyzje,chociaz ogolnie to mile doswiadczenie,bo " poznalam" wielu fajnych kolesi i te wszystkie mejle sa dla mnie urocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z uroczym kolesiem to można iść na kawę i wuzetkę a nie wdać się w wyuzdany romans:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie w tym tkwi problem,ze brakuje tego pazura! Cisze sie z tych kontaktow,bo fajnie sie gada i prawdopodobnie wypad na wuzetke bylby mily,ale nie o to mi chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brum skoczysz ze mna i z Fabiola na miasto.Bedziemy "dziewczynami do wziecia".Moze nawet ktos postawi nam krem i zaspiewa "...siba,siba..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawianie kremu??? Hmm... raczej coś postawić na słodki krem...mniam... mniam... to prędzej;) I to biorąc ten krem do ust... i powoli stawiać, to co ma być postawione... Na pewno u kobiety możnaby postawić... do granic bólu... wzgórki, których kilka ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezła - chętnie sie spotkam. Wszystkiego trzeba w życiu spróbować - kremówek też;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezła - trzeba wykorzystać ten dar!!! Brum - powiedz Niezłej jak widzisz kandydatów - to ułatwi wybór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos kandydatów? Gdzie się szlajają zamiast na forum siedzieć jak wszyscy normalni ludzie w sobotę wieczorem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OnDlaNiej - długo się nie odzywałeś, myślałam, że w miasto ruszyłeś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×