Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anusia_s

Chirurg geniusz!Dr Sidorowcz!Historia mojej operacji nosa!

Polecane posty

Postanowilam napisac, poniewaz moj przyklad moze pomoc wielu osobom, ktore nie do konca sa zadowolone ze swojego wygladu i pragna cos zmienic. Jakis czas temu zdecydowalam sie na operacje plastyczna nosa, nigdy nie bylam z niego zadowolona(chodzi tutaj o garb i czubek). Zrobilam przez internet dokladny desk reserch na temat chirurgów i juz mialam zdecydowac sie na jedego z bardziej znanych chirurgów, kiedy znajoma powidziała mi o dr. Wlodzimierzu Sidorowiczu z Wroclawia. Z poczatku nie wiedzialam, czy to bedzie dobry wybor poniewaz w internecie nie jest on zbyt populany, natomiast dowiedzialam sie od wielu osob, znajomych, m.in z srodowisk tworczych ze jest to jeden z wybitniejszych chirurgow w Polsce, przez wiele lat wcześniej pracujący za granica. Pojechalam do Wroclawia do jego prywatnej kliniki na konsultacje. Umowilam sie na zabieg. Koszt 6000 zl. 28 lipca przeszlam operacje nosa. Przyjechalam na czczo na godzine 16, dostalam pelna narkoze dotchawiczna, a o 18 lezalam juz wybudzona w lozku w klinice. Zajmowano sie mna wspaniale.Sztab lekarzy wspolpracujacych wspanialy. Od razu moglam oddychac po zabiegu. Natepnego dnia rano o 10, wyszlam z kliniki w opatrunku. Pan doktor nie uzywa już gipsu, zreszta jak na calym zachodzie i w Usa, poniewaz jest to material, ktory moze sie przesunac i lekko znieksztalcic nos. Nie mialam rowniez zadnych tamponow w nosie. Mialam zalozona specjana blaszke i plastry. Czulam sie doskonale. Nie mialam ani jednego siniaka ani opuchniec na twarzy. W piatek, cztery dni po operacji zdjeto mi blache i zostalam z malym plasterkiem, ktory zdjelam dzisiaj, dokladnie tydzien po operacji. Nos wygląda wspaniale, dokładnie tak jak chcialam. dzisiaj wyszlam na spacer i napewno nikt by nie powiedzial ze mialam jakas operacje. Chce wszystkim go zarekomendować gorąco w ramach nie tylko wdziecznosci , ale checi pomocy innym, ktorzy szukaja odpowiedniego chirurga i nie chca przezyc cierpien i zawodow. Mysle, ze powinni Państwo dolaczyc Dr Sidowrowicza do listy chirurgów na portalu oraz bazy klinik. Naprawde warto, poniewaz ze zdrowiem nie ma zartów. Dolaczam link do strony internetowj kliniki Dr. Sidorowicza http://www.aleksandra.info.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swinka
jak bym to wczesniej przeczytala to teraz bym nie miala zalamania nerwowego Nos zrobilam 8mcy temu za 11tysiecy mialam prosty dlugi nos chcialam go skrocic niestety mam zadarty do gory z nie rownymi dziurkami na totalnie nie rownym poziomie oraz teraz szeroki nos takze wszystko bym dala za moj stary nosek DOKTOR twierdzil ze do roku moj nosek dojdzie do siebie ja nie wiem juz co robic to odbija sie na bliskich okropnie Nie moge robic zdjec bo nos mam nie rowny i wychodzi jak kartofel Mialam gips i mysle ze przez niego te nie rowne dziurki przed operacja nie mialam takich problemow jakie mam teraz jestem zalamana Co robic???Ten doktor powinien mi poprawic to co spartaczyl ale jak tu mu zaufac??? nie wiem skad mam miec tysiace na poprawke u innego lekarza nie wiem co robic Prawie z domu nie wychodze no tylko jak musze bo sie wstydze a mialo byc inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eNKejowe k00restwo
za 6 tysiaków to se kupisz plazmę 50 cali i plejstejszon! kasa w bloto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes kretynem
prezydent nie żyje a ty o czym pie**olisz ?! Jak śmiesz? !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swinka
SAM JESTES KRETYNEM ODWAL SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczonna
nie wchodzi mi ta strona mozesz cos wiecej powiedziec? na temat konsultacji i wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×